Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 277.483 RON | 158.143 RON | 24.615 RON | 3.147 RON | 179.851 RON | 158.383 RON | 1 |
| 2024 | 254.146 RON | 160.189 RON | 50.688 RON | — | 377.173 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| 326.485 RON |
| 1 |
| 2023 | 219.726 RON | 115.675 RON | 58.032 RON | — | 224.328 RON | 166.296 RON | 1 |
| 2022 | 209.523 RON | 153.381 RON | 6.026 RON | — | 159.647 RON | 153.621 RON | 1 |
| 2021 | 172.626 RON | 133.583 RON | 5.364 RON | 0 RON | 267.962 RON | 262.598 RON | 0 |
| 2020 | 104.286 RON | 74.231 RON | 9.019 RON | — | 135.111 RON | 126.092 RON | 1 |
| 2019 | 61.098 RON | 51.661 RON | 4.160 RON | — | 56.021 RON | 51.861 RON | 1 |
| 277.483 RON |
| 254.146 RON |
| 219.726 RON |
| 209.523 RON |
| 172.626 RON |
| 104.286 RON |
| 61.098 RON |
| Venituri totale | 277.483 RON | 254.147 RON | 219.726 RON | 209.528 RON | 172.626 RON | 130.775 RON | 61.587 RON |
| Cheltuieli totale | 116.795 RON | 91.812 RON | 101.952 RON | 51.773 RON | 33.864 RON | 55.501 RON | 8.800 RON |
| Profit brut | 160.688 RON | 162.335 RON | 117.774 RON | 157.755 RON | 138.762 RON | 75.274 RON | 52.787 RON |
| Profit net | 158.143 RON | 160.189 RON | 115.675 RON | 153.381 RON | 133.583 RON | 74.231 RON | 51.661 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.147 RON | — | — | — | 0 RON | — | — |
| Active circulante | 179.851 RON | 377.173 RON | 224.328 RON | 159.647 RON | 267.962 RON | 135.111 RON | 56.021 RON |
| Creante | 143.951 RON | 338.315 RON | 185.921 RON | 65.648 RON | 135.511 RON | 92.720 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 35.900 RON | 38.858 RON | 38.407 RON | 93.999 RON | 132.451 RON | 42.391 RON | 56.021 RON |
| Datorii totale | 24.615 RON | 50.688 RON | 58.032 RON | 6.026 RON | 5.364 RON | 9.019 RON | 4.160 RON |
| Capitaluri proprii | 158.383 RON | 326.485 RON | 166.296 RON | 153.621 RON | 262.598 RON | 126.092 RON | 51.861 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.