Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -18.257 RON | 61.161 RON | 576.596 RON | 5.062 RON | 538.754 RON | 0 |
| 2024 | — | 123 RON | 61.143 RON | 594.853 RON | 5.062 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON |
| 557.029 RON |
| — |
| 2023 | — | 992 RON | 229.205 RON | 613.110 RON | 173.001 RON | 556.906 RON | 1 |
| 2021 | 567.991 RON | 158.335 RON | 519.834 RON | 528.787 RON | 403.386 RON | 412.339 RON | 1 |
| 2020 | 880.820 RON | 229.470 RON | 353.038 RON | 417.648 RON | 189.394 RON | 254.004 RON | 2 |
| 2019 | 292.967 RON | 24.334 RON | 291.976 RON | 236.574 RON | 79.936 RON | 24.534 RON | 1 |
| — |
| — |
| 567.991 RON |
| 880.820 RON |
| 292.967 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 2.000 RON | 23.576 RON | 666.533 RON | 931.321 RON | 294.924 RON |
| Cheltuieli totale | 18.257 RON | 1.877 RON | 22.584 RON | 501.745 RON | 692.886 RON | 267.643 RON |
| Profit brut | 0 RON | 123 RON | 992 RON | 164.788 RON | 238.435 RON | 27.281 RON |
| Pierdere bruta | 18.257 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 123 RON | 992 RON | 158.335 RON | 229.470 RON | 24.334 RON |
| Pierdere neta | 18.257 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 576.596 RON | 594.853 RON | 613.110 RON | 528.787 RON | 417.648 RON | 236.574 RON |
| Active circulante | 5.062 RON | 5.062 RON | 173.001 RON | 403.386 RON | 189.394 RON | 79.936 RON |
| Creante | 1.139 RON | 1.139 RON | 129.717 RON | 310.166 RON | 187.205 RON | 69.020 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.923 RON | 3.923 RON | 43.284 RON | 93.220 RON | 2.189 RON | 10.916 RON |
| Cheltuieli in avans | 18.257 RON | 18.257 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 61.161 RON | 61.143 RON | 229.205 RON | 519.834 RON | 353.038 RON | 291.976 RON |
| Capitaluri proprii | 538.754 RON | 557.029 RON | 556.906 RON | 412.339 RON | 254.004 RON | 24.534 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 1 | 1 | 2 | 1 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.