| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -4.312 RON | 2.562 RON | 5.973 RON | 2.550 RON | 5.961 RON | — |
| 2024 | 6.600 RON | -9.643 RON | 12.617 RON | 20.673 RON | 2.217 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| 10.273 RON |
| — |
| 2023 | 32.290 RON | 2.297 RON | 10.767 RON | 28.278 RON | 2.405 RON | 19.916 RON | — |
| 2022 | 88.194 RON | 78.720 RON | 4.492 RON | 19.463 RON | 2.648 RON | 17.619 RON | — |
| 2021 | 56.126 RON | -10.640 RON | 83.975 RON | 22.776 RON | 98 RON | -61.101 RON | 1 |
| 2020 | 41.347 RON | -37.121 RON | 79.792 RON | 26.089 RON | 3.242 RON | -50.461 RON | 1 |
| 2019 | 23.434 RON | -13.540 RON | 46.797 RON | 29.237 RON | 4.220 RON | -13.340 RON | 1 |
| — |
| 6.600 RON |
| 32.290 RON |
| 88.194 RON |
| 56.126 RON |
| 41.347 RON |
| 23.434 RON |
| Venituri totale | 11.650 RON | 6.600 RON | 32.290 RON | 88.224 RON | 56.126 RON | 41.347 RON | 23.434 RON |
| Cheltuieli totale | 15.962 RON | 16.243 RON | 29.556 RON | 7.122 RON | 65.079 RON | 77.346 RON | 36.740 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 2.734 RON | 81.102 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 4.312 RON | 9.643 RON | 0 RON | 0 RON | 8.953 RON | 35.999 RON | 13.306 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 2.297 RON | 78.720 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 4.312 RON | 9.643 RON | 0 RON | 0 RON | 10.640 RON | 37.121 RON | 13.540 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 5.973 RON | 20.673 RON | 28.278 RON | 19.463 RON | 22.776 RON | 26.089 RON | 29.237 RON |
| Active circulante | 2.550 RON | 2.217 RON | 2.405 RON | 2.648 RON | 98 RON | 3.242 RON | 4.220 RON |
| Creante | 1.936 RON | 1.936 RON | 1.936 RON | — | 0 RON | 592 RON | 0 RON |
| Casa si conturi la banci | 614 RON | 281 RON | 469 RON | 2.648 RON | 98 RON | 2.650 RON | 4.220 RON |
| Datorii totale | 2.562 RON | 12.617 RON | 10.767 RON | 4.492 RON | 83.975 RON | 79.792 RON | 46.797 RON |
| Capitaluri proprii | 5.961 RON | 10.273 RON | 19.916 RON | 17.619 RON | -61.101 RON | -50.461 RON | -13.340 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.