| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 209.814 RON | 6.825 RON | 8.478 RON | 6.651 RON | 97.788 RON | 95.961 RON | 1 |
| 2024 | 240.165 RON | 98.627 RON | 24.942 RON | 901 RON | 168.837 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 144.796 RON |
| 1 |
| 2023 | 179.141 RON | 45.929 RON | 26.411 RON | 1.476 RON | 71.104 RON | 46.169 RON | 1 |
| 2022 | 142.967 RON | 86.717 RON | 1.168 RON | 13.646 RON | 138.631 RON | 149.582 RON | 1 |
| 2021 | 78.413 RON | 54.000 RON | 981 RON | 39.074 RON | 57.292 RON | 69.443 RON | 0 |
| 2020 | 48.404 RON | 11.978 RON | 4.905 RON | 65.709 RON | 6.921 RON | 15.443 RON | 2 |
| 2019 | 5.624 RON | 3.265 RON | 2.911 RON | 57.384 RON | 41.282 RON | 3.465 RON | — |
| 209.814 RON |
| 240.165 RON |
| 179.141 RON |
| 142.967 RON |
| 78.413 RON |
| 48.404 RON |
| 5.624 RON |
| Venituri totale | 212.688 RON | 240.173 RON | 180.856 RON | 167.382 RON | 105.048 RON | 125.258 RON | 24.792 RON |
| Cheltuieli totale | 204.174 RON | 139.061 RON | 133.170 RON | 77.943 RON | 48.965 RON | 112.839 RON | 21.359 RON |
| Profit brut | 8.514 RON | 101.112 RON | 47.686 RON | 89.439 RON | 56.083 RON | 12.419 RON | 3.433 RON |
| Profit net | 6.825 RON | 98.627 RON | 45.929 RON | 86.717 RON | 54.000 RON | 11.978 RON | 3.265 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 6.651 RON | 901 RON | 1.476 RON | 13.646 RON | 39.074 RON | 65.709 RON | 57.384 RON |
| Active circulante | 97.788 RON | 168.837 RON | 71.104 RON | 138.631 RON | 57.292 RON | 6.921 RON | 41.282 RON |
| Creante | 44.227 RON | 110.070 RON | 68.620 RON | 124.982 RON | 42.194 RON | 0 RON | 2.349 RON |
| Casa si conturi la banci | 53.561 RON | 58.767 RON | 2.484 RON | 13.649 RON | 15.098 RON | 6.921 RON | 38.933 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | 295 RON | — |
| Datorii totale | 8.478 RON | 24.942 RON | 26.411 RON | 1.168 RON | 981 RON | 4.905 RON | 2.911 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | 1.527 RON | 25.942 RON | 52.577 RON | 92.290 RON |
| Capitaluri proprii | 95.961 RON | 144.796 RON | 46.169 RON | 149.582 RON | 69.443 RON | 15.443 RON | 3.465 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | — |
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.