| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -1.704 RON | 21.751 RON | 65 RON | 92.071 RON | 70.385 RON | 1 |
| 2024 | — | -12.640 RON | 20.047 RON | 65 RON | 92.071 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 72.089 RON |
| 1 |
| 2023 | 45.500 RON | -3.653 RON | 18.692 RON | 65 RON | 103.355 RON | 84.728 RON | 1 |
| 2022 | 65.100 RON | 52.964 RON | 2.401 RON | 24.898 RON | 79.698 RON | 88.382 RON | 1 |
| 2021 | 29.000 RON | 20.922 RON | 8.081 RON | 54.698 RON | 22.481 RON | 35.418 RON | 1 |
| 2020 | 2.500 RON | -30.094 RON | 23.284 RON | 84.498 RON | 16.763 RON | 14.496 RON | 2 |
| 2019 | 45.000 RON | 44.390 RON | 23.631 RON | 114.298 RON | 84.375 RON | 44.590 RON | 2 |
| 0 RON |
| — |
| 45.500 RON |
| 65.100 RON |
| 29.000 RON |
| 2.500 RON |
| 45.000 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 59.313 RON | 84.968 RON | 58.801 RON | 69.471 RON | 63.548 RON |
| Cheltuieli totale | 1.704 RON | 12.640 RON | 62.511 RON | 30.051 RON | 37.009 RON | 99.540 RON | 18.708 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 54.917 RON | 21.792 RON | 0 RON | 44.840 RON |
| Pierdere bruta | 1.704 RON | 12.640 RON | 3.198 RON | 0 RON | 0 RON | 30.069 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 52.964 RON | 20.922 RON | 0 RON | 44.390 RON |
| Pierdere neta | 1.704 RON | 12.640 RON | 3.653 RON | 0 RON | 0 RON | 30.094 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 65 RON | 65 RON | 65 RON | 24.898 RON | 54.698 RON | 84.498 RON | 114.298 RON |
| Active circulante | 92.071 RON | 92.071 RON | 103.355 RON | 79.698 RON | 22.481 RON | 16.763 RON | 84.375 RON |
| Creante | 59.000 RON | 59.000 RON | 59.000 RON | — | — | 991 RON | 84.028 RON |
| Casa si conturi la banci | 33.071 RON | 33.071 RON | 44.355 RON | 79.698 RON | 22.481 RON | 15.772 RON | 347 RON |
| Datorii totale | 21.751 RON | 20.047 RON | 18.692 RON | 2.401 RON | 8.081 RON | 23.284 RON | 23.631 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | 13.813 RON | 33.680 RON | 63.481 RON | 130.452 RON |
| Capitaluri proprii | 70.385 RON | 72.089 RON | 84.728 RON | 88.382 RON | 35.418 RON | 14.496 RON | 44.590 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.