PIPE'S NOT DEAD S.R.L.
- PIPES NOT DEAD S.R.L.documentat 2019 – 2020
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 223.851 RON | 576.060 RON | 19.540 RON | — | 467.301 RON | 447.761 RON | 1 |
| 2023 | 275.051 RON | 209.823 RON | 81.730 RON | 0 RON | 373.077 RON |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 223.851 RON |
| 291.347 RON |
| 1 |
| 2022 | 278.037 RON | 268.133 RON | 37.138 RON | 0 RON | 654.928 RON | 617.790 RON | 1 |
| 2021 | 195.025 RON | 187.664 RON | 22.024 RON | 238 RON | 371.443 RON | 349.657 RON | 0 |
| 2020 | 166.758 RON | 154.041 RON | 16.090 RON | 1.665 RON | 176.418 RON | 161.993 RON | — |
| 2019 | 29.167 RON | 7.752 RON | 11.274 RON | 79 RON | 19.147 RON | 7.952 RON | — |
| 275.051 RON |
| 278.037 RON |
| 195.025 RON |
| 166.758 RON |
| 29.167 RON |
| Venituri totale | 713.240 RON | 276.421 RON | 278.037 RON | 195.025 RON | 167.175 RON | 29.404 RON |
| Cheltuieli totale | 104.303 RON | 28.467 RON | 5.574 RON | 1.627 RON | 8.293 RON | 20.775 RON |
| Profit brut | 608.937 RON | 247.954 RON | 272.463 RON | 193.398 RON | 158.882 RON | 8.629 RON |
| Profit net | 576.060 RON | 209.823 RON | 268.133 RON | 187.664 RON | 154.041 RON | 7.752 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 0 RON | 0 RON | 238 RON | 1.665 RON | 79 RON |
| Active circulante | 467.301 RON | 373.077 RON | 654.928 RON | 371.443 RON | 176.418 RON | 19.147 RON |
| Creante | — | 0 RON | 247.437 RON | 308.056 RON | 113.031 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 467.301 RON | 373.077 RON | 407.491 RON | 63.387 RON | 63.387 RON | 19.147 RON |
| Datorii totale | 19.540 RON | 81.730 RON | 37.138 RON | 22.024 RON | 16.090 RON | 11.274 RON |
| Capitaluri proprii | 447.761 RON | 291.347 RON | 617.790 RON | 349.657 RON | 161.993 RON | 7.952 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 0 | — | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.