Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -577 RON | 1.102 RON | 0 RON | 8.981 RON | 7.879 RON | 0 |
| 2024 | — | -717 RON | 1.102 RON | — | 9.558 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| 8.456 RON |
| — |
| 2023 | 12.000 RON | 9.482 RON | 1.236 RON | 476 RON | 9.933 RON | 9.173 RON | — |
| 2022 | 15.438 RON | 7.994 RON | 2.238 RON | 1.681 RON | 248 RON | -309 RON | — |
| 2021 | 27.920 RON | -2.968 RON | 8.430 RON | 8.219 RON | -15 RON | -8.303 RON | 1 |
| 2020 | 87.240 RON | -18.584 RON | 6.214 RON | 36.138 RON | 739 RON | -5.334 RON | 2 |
| 2019 | 12.000 RON | 13.049 RON | 13.020 RON | 44.956 RON | 93.311 RON | 13.249 RON | 1 |
| 0 RON |
| — |
| 12.000 RON |
| 15.438 RON |
| 27.920 RON |
| 87.240 RON |
| 12.000 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 334 RON | 13.205 RON | 15.438 RON | 27.920 RON | 118.502 RON | 79.657 RON |
| Cheltuieli totale | 577 RON | 1.051 RON | 1.917 RON | 7.177 RON | 30.888 RON | 136.399 RON | 66.476 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 11.288 RON | 8.261 RON | 0 RON | 0 RON | 13.181 RON |
| Pierdere bruta | 577 RON | 717 RON | 0 RON | 0 RON | 2.968 RON | 17.897 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 9.482 RON | 7.994 RON | 0 RON | 0 RON | 13.049 RON |
| Pierdere neta | 577 RON | 717 RON | 0 RON | 0 RON | 2.968 RON | 18.584 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | 476 RON | 1.681 RON | 8.219 RON | 36.138 RON | 44.956 RON |
| Active circulante | 8.981 RON | 9.558 RON | 9.933 RON | 248 RON | -15 RON | 739 RON | 93.311 RON |
| Creante | 0 RON | — | — | — | — | — | 56.585 RON |
| Casa si conturi la banci | 8.981 RON | 9.558 RON | 9.933 RON | 248 RON | -15 RON | 739 RON | 36.726 RON |
| Datorii totale | 1.102 RON | 1.102 RON | 1.236 RON | 2.238 RON | 8.430 RON | 6.214 RON | 13.020 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | 8.077 RON | 35.997 RON | 111.998 RON |
| Capitaluri proprii | 7.879 RON | 8.456 RON | 9.173 RON | -309 RON | -8.303 RON | -5.334 RON | 13.249 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | 1 | 2 | 1 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.