| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 84.409 RON | -22.197 RON | 58.085 RON | 0 RON | 13.926 RON | -44.159 RON | 0 |
| 2024 | 101.970 RON | -38.759 RON | 22.638 RON | — | 677 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| -21.961 RON |
| — |
| 2023 | 232.773 RON | -29.300 RON | 12.687 RON | 24.200 RON | 5.285 RON | 16.798 RON | — |
| 2022 | 196.943 RON | 82.891 RON | 2.445 RON | 5.500 RON | 75.243 RON | 78.298 RON | — |
| 2021 | 54.229 RON | -24.841 RON | 47.034 RON | 5.500 RON | 105.193 RON | 63.659 RON | — |
| 2020 | 124.206 RON | 52.294 RON | 459 RON | — | 88.959 RON | 88.500 RON | — |
| 2019 | 86.453 RON | 57.006 RON | 5.741 RON | — | 62.947 RON | 57.206 RON | — |
| 84.409 RON |
| 101.970 RON |
| 232.773 RON |
| 196.943 RON |
| 54.229 RON |
| 124.206 RON |
| 86.453 RON |
| Venituri totale | 84.409 RON | 101.970 RON | 232.773 RON | 196.943 RON | 55.554 RON | 124.209 RON | 86.453 RON |
| Cheltuieli totale | 105.634 RON | 140.729 RON | 261.107 RON | 108.261 RON | 78.728 RON | 68.657 RON | 26.854 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 88.682 RON | 0 RON | 55.552 RON | 59.599 RON |
| Pierdere bruta | 21.225 RON | 38.759 RON | 28.334 RON | 0 RON | 23.174 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 82.891 RON | 0 RON | 52.294 RON | 57.006 RON |
| Pierdere neta | 22.197 RON | 38.759 RON | 29.300 RON | 0 RON | 24.841 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | 24.200 RON | 5.500 RON | 5.500 RON | — | — |
| Active circulante | 13.926 RON | 677 RON | 5.285 RON | 75.243 RON | 105.193 RON | 88.959 RON | 62.947 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | 2.553 RON | 2.553 RON | — | — |
| Creante | 10.008 RON | 772 RON | 4.303 RON | 58.397 RON | — | — | 1 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.918 RON | -95 RON | 982 RON | 14.293 RON | 102.640 RON | 88.959 RON | 62.946 RON |
| Datorii totale | 58.085 RON | 22.638 RON | 12.687 RON | 2.445 RON | 47.034 RON | 459 RON | 5.741 RON |
| Capitaluri proprii | -44.159 RON | -21.961 RON | 16.798 RON | 78.298 RON | 63.659 RON | 88.500 RON | 57.206 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 6 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.