TIM-MEDINA S.R.L.
- NEDISTRUCTIV CONTROL S.R.L.documentat 2019 – 2022
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 201.040 RON | -80.980 RON | 190.714 RON | 505 RON | 41.464 RON | -148.745 RON | 0 |
| 2024 | 109.651 RON | -42.108 RON | 107.115 RON | 1.372 RON | 37.978 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| -67.765 RON |
| — |
| 2023 | 29.002 RON | -28.373 RON | 40.600 RON | 2.239 RON | 12.704 RON | -25.657 RON | — |
| 2022 | — | 0 RON | 0 RON | — | 2.756 RON | 2.756 RON | — |
| 2021 | — | -58 RON | 0 RON | — | 2.756 RON | 2.756 RON | — |
| 2020 | 5.000 RON | 4.213 RON | 0 RON | — | 2.614 RON | 2.614 RON | — |
| 2019 | — | -1.599 RON | 1.650 RON | 51 RON | 0 RON | -1.599 RON | — |
| 201.040 RON |
| 109.651 RON |
| 29.002 RON |
| — |
| — |
| 5.000 RON |
| — |
| Venituri totale | 201.040 RON | 109.651 RON | 29.042 RON | 0 RON | 0 RON | 5.000 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 282.020 RON | 148.513 RON | 57.415 RON | — | 58 RON | 637 RON | 1.599 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.363 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 80.980 RON | 38.862 RON | 28.373 RON | 0 RON | 58 RON | 0 RON | 1.599 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.213 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 80.980 RON | 42.108 RON | 28.373 RON | 0 RON | 58 RON | 0 RON | 1.599 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 505 RON | 1.372 RON | 2.239 RON | — | — | — | 51 RON |
| Active circulante | 41.464 RON | 37.978 RON | 12.704 RON | 2.756 RON | 2.756 RON | 2.614 RON | 0 RON |
| Creante | 27.623 RON | 24.412 RON | 8.250 RON | — | — | -200 RON | -200 RON |
| Casa si conturi la banci | 13.841 RON | 13.566 RON | 4.454 RON | 2.756 RON | 2.756 RON | 2.814 RON | 200 RON |
| Datorii totale | 190.714 RON | 107.115 RON | 40.600 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.650 RON |
| Capitaluri proprii | -148.745 RON | -67.765 RON | -25.657 RON | 2.756 RON | 2.756 RON | 2.614 RON | -1.599 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | — |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.