et. 1, cam. 1-3, sectorul 2
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 0 RON | 330.908 RON | 0 RON | 0 RON | -330.908 RON | 0 |
| 2024 | — | 0 RON | 330.908 RON | — | — | -330.908 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| — |
| 2023 | 166.662 RON | -400.371 RON | 501.258 RON | — | — | -501.258 RON | 1 |
| 2022 | 839.527 RON | -36.159 RON | 144.703 RON | 29.336 RON | 14.480 RON | -100.887 RON | 2 |
| 2021 | 767.953 RON | -34.727 RON | 109.996 RON | 29.336 RON | 15.932 RON | -64.728 RON | — |
| 2020 | 236.776 RON | -29.395 RON | 66.876 RON | 29.453 RON | 7.422 RON | -30.001 RON | 2 |
| 2019 | 0 RON | -806 RON | 6.776 RON | 5.111 RON | 1.059 RON | -606 RON | 0 |
| 0 RON |
| — |
| 166.662 RON |
| 839.527 RON |
| 767.953 RON |
| 236.776 RON |
| 0 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 166.971 RON | 911.531 RON | 828.611 RON | 247.894 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 0 RON | — | 565.672 RON | 938.575 RON | 855.051 RON | 274.824 RON | 806 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 398.701 RON | 27.044 RON | 26.440 RON | 26.930 RON | 806 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 400.371 RON | 36.159 RON | 34.727 RON | 29.395 RON | 806 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | 29.336 RON | 29.336 RON | 29.453 RON | 5.111 RON |
| Active circulante | 0 RON | — | — | 14.480 RON | 15.932 RON | 7.422 RON | 1.059 RON |
| Creante | 0 RON | — | — | 13.793 RON | 2.006 RON | 6.372 RON | 949 RON |
| Casa si conturi la banci | 0 RON | — | — | 687 RON | 13.926 RON | 1.050 RON | 110 RON |
| Datorii totale | 330.908 RON | 330.908 RON | 501.258 RON | 144.703 RON | 109.996 RON | 66.876 RON | 6.776 RON |
| Capitaluri proprii | -330.908 RON | -330.908 RON | -501.258 RON | -100.887 RON | -64.728 RON | -30.001 RON | -606 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 1 | 2 | — | 2 | 0 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.