LUKAS & DARIA & RAZVAN S.R.L.
- SORIMAX & DIA TAXI S.R.L.documentat 2019 – 2022
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 95% |
| persoană | 5% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 88.294 RON | 35.637 RON | 40.939 RON | 12.435 RON | 64.341 RON | 35.837 RON | 0 |
| 2024 | 93.106 RON | 40.649 RON | 7.692 RON | 22.383 RON | 24.044 RON | 38.735 RON | — |
| 2023 | 69.863 RON | 38.521 RON | 7.828 RON | — | 157.114 RON | 149.286 RON | — |
| 2022 | 70.681 RON | 45.924 RON | 2.665 RON | — | 113.430 RON | 110.765 RON | — |
| 2021 | 35.428 RON | 15.318 RON | 2.526 RON | 0 RON | 67.367 RON | 64.841 RON | 1 |
| 2020 | 65.151 RON | 37.070 RON | 2.439 RON | — | 51.962 RON | 49.523 RON | 1 |
| 2019 | 36.941 RON | 12.253 RON | 8.215 RON | 154 RON | 20.514 RON | 12.453 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 88.294 RON | 93.106 RON | 69.863 RON | 70.681 RON | 35.428 RON | 65.151 RON | 36.941 RON |
| Venituri totale | 88.294 RON | 93.106 RON | 69.863 RON | 70.681 RON | 35.428 RON | 65.151 RON | 36.941 RON |
| Cheltuieli totale | 45.869 RON | 44.898 RON | 25.279 RON | 22.806 RON | 19.295 RON | 27.646 RON | 24.318 RON |
| Profit brut | 42.425 RON | 48.208 RON | 44.584 RON | 47.875 RON | 16.133 RON | 37.505 RON | 12.623 RON |
| Profit net | 35.637 RON | 40.649 RON | 38.521 RON | 45.924 RON | 15.318 RON | 37.070 RON | 12.253 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 12.435 RON | 22.383 RON | — | — | 0 RON | — | 154 RON |
| Active circulante | 64.341 RON | 24.044 RON | 157.114 RON | 113.430 RON | 67.367 RON | 51.962 RON | 20.514 RON |
| Creante | 0 RON | — | 140.000 RON | 110.000 RON | 60.000 RON | 45.000 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 64.341 RON | 24.044 RON | 17.114 RON | 3.430 RON | 7.367 RON | 6.962 RON | 20.514 RON |
| Datorii totale | 40.939 RON | 7.692 RON | 7.828 RON | 2.665 RON | 2.526 RON | 2.439 RON | 8.215 RON |
| Capitaluri proprii | 35.837 RON | 38.735 RON | 149.286 RON | 110.765 RON | 64.841 RON | 49.523 RON | 12.453 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | 1 | 1 | 1 |