| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | -3.694 RON | 42.632 RON | 10 RON | 280 RON | -42.342 RON | 1 |
| 2022 | — | -4.203 RON | 38.718 RON | 35 RON | 35 RON |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — |
| -38.648 RON |
| 1 |
| 2021 | — | -6.281 RON | 34.702 RON | 59 RON | 198 RON | -34.445 RON | 1 |
| 2020 | 8.387 RON | -19.298 RON | 29.105 RON | 84 RON | 857 RON | -28.164 RON | 1 |
| 2019 | 11.742 RON | -9.066 RON | 17.033 RON | 108 RON | 8.059 RON | -8.866 RON | 1 |
| 8.387 RON |
| 11.742 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.387 RON | 11.742 RON |
| Cheltuieli totale | 3.694 RON | 4.203 RON | 6.281 RON | 27.458 RON | 20.478 RON |
| Pierdere bruta | 3.694 RON | 4.203 RON | 6.281 RON | 19.071 RON | 8.736 RON |
| Pierdere neta | 3.694 RON | 4.203 RON | 6.281 RON | 19.298 RON | 9.066 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 10 RON | 35 RON | 59 RON | 84 RON | 108 RON |
| Active circulante | 280 RON | 35 RON | 198 RON | 857 RON | 8.059 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | 6.649 RON |
| Creante | — | — | 3 RON | 17 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 280 RON | 35 RON | 195 RON | 840 RON | 1.410 RON |
| Datorii totale | 42.632 RON | 38.718 RON | 34.702 RON | 29.105 RON | 17.033 RON |
| Capitaluri proprii | -42.342 RON | -38.648 RON | -34.445 RON | -28.164 RON | -8.866 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2024
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.