FIGO.PRO S.R.L.
- FIGO MOBILITY S.R.L.documentat 2022 – 2024
- MEDICAL EQUIPMENT SERVICES S.R.L.documentat 2019 – 2022
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Ia act de renunţarea la judecata cauzei. Cu drept de recurs în termen de 7 zile, apel care se depune la Tribunalul Bucureşti, Secţia a VII a Civilă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi 23.10.2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.284.615 RON | 1.153.026 RON | 1.229.097 RON | 333.930 RON | 1.566.065 RON | 670.898 RON | 3 |
| 2023 | 1.010.280 RON | 126.689 RON | 813.386 RON | 76.691 RON | 254.567 RON | -482.128 RON | 4 |
| 2022 | 335.712 RON | -609.017 RON | 709.653 RON | 7.090 RON | 93.746 RON | -608.817 RON | 3 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 4.284.615 RON | 1.010.280 RON | 335.712 RON |
| Venituri totale | 4.348.361 RON | 1.010.288 RON | 418.839 RON |
| Cheltuieli totale | 2.949.958 RON | 873.496 RON | 1.024.505 RON |
| Profit brut | 1.398.403 RON | 136.792 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 605.666 RON |
| Profit net | 1.153.026 RON | 126.689 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 609.017 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 333.930 RON | 76.691 RON | 7.090 RON |
| Active circulante | 1.566.065 RON | 254.567 RON | 93.746 RON |
| Stocuri | 249 RON | 106 RON | 3.650 RON |
| Creante | 1.315.836 RON | 248.855 RON | 81.675 RON |
| Casa si conturi la banci | 249.980 RON | 5.606 RON | 8.421 RON |
| Datorii totale | 1.229.097 RON | 813.386 RON | 709.653 RON |
| Capitaluri proprii | 670.898 RON | -482.128 RON | -608.817 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 4 | 3 |