ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 236.500 RON | 2.014 RON | 147.868 RON | — | 113.339 RON | -34.529 RON | — |
| 2023 | 227.978 RON | -9.168 RON | 75.166 RON | — | 38.623 RON | -36.543 RON | 1 |
| 2022 | 295.199 RON | 1.752 RON | 87.186 RON | — | 59.812 RON | -27.374 RON | 1 |
| 2021 | 295.988 RON | 56 RON | 99.852 RON | — | 70.725 RON | -29.127 RON | 1 |
| 2020 | 252.619 RON | -20.426 RON | 51.552 RON | — | 22.370 RON | -29.182 RON | 1 |
| 2019 | 121.848 RON | -8.956 RON | 22.001 RON | — | 13.245 RON | -8.756 RON | 1 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 236.500 RON | 227.978 RON | 295.199 RON | 295.988 RON | 252.619 RON | 121.848 RON |
| Venituri totale | 236.742 RON | 227.978 RON | 299.199 RON | 299.688 RON | 252.619 RON | 121.848 RON |
| Cheltuieli totale | 233.883 RON | 235.191 RON | 294.455 RON | 296.635 RON | 270.707 RON | 129.585 RON |
| Profit brut | 2.859 RON | 0 RON | 4.744 RON | 3.053 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 7.213 RON | 0 RON | 0 RON | 18.088 RON | 7.737 RON |
| Profit net | 2.014 RON | 0 RON | 1.752 RON | 56 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 9.168 RON | 0 RON | 0 RON | 20.426 RON | 8.956 RON |
| Active circulante | 113.339 RON | 38.623 RON | 59.812 RON | 70.725 RON | 22.370 RON | 13.245 RON |
| Stocuri | 107.626 RON | 34.321 RON | 55.374 RON | 68.277 RON | 19.772 RON | 10.135 RON |
| Creante | 4.724 RON | — | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 989 RON | 4.302 RON | 4.438 RON | 2.448 RON | 2.598 RON | 3.110 RON |
| Datorii totale | 147.868 RON | 75.166 RON | 87.186 RON | 99.852 RON | 51.552 RON | 22.001 RON |
| Capitaluri proprii | -34.529 RON | -36.543 RON | -27.374 RON | -29.127 RON | -29.182 RON | -8.756 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |