ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
I. Respinge cererea de chemare în judecată formulată de reclamanta Investcapital Ltd., cu sediul în în contradictoriu cu pârâta Anto şi Ofe Cafee S. R. L., cu sediul în , având ca obiect obligarea pârâtei la plata unor taxe comerciale + taxe financiare + taxe TV şi echipamente în sumă de 2.726,25 lei. II. Constată că pârâta nu a solicitat cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare, cererea de apel urmând a se depune la Judecătoria Gherla. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 22.09.2023.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 69.250 RON | 69.250 RON | 0 |
| 2024 | — | -116 RON | 0 RON | — | 69.250 RON | 69.250 RON | — |
| 2023 | — | -388 RON | 2.841 RON | — | 70.885 RON | 68.044 RON | — |
| 2022 | — | -2.114 RON | 2.841 RON | — | 71.273 RON | 68.432 RON | — |
| 2021 | 31.834 RON | -4.706 RON | 65.359 RON | — | 135.785 RON | 70.426 RON | 1 |
| 2020 | 157.403 RON | 45.446 RON | 24.968 RON | — | 100.100 RON | 75.132 RON | 1 |
| 2019 | 76.711 RON | 29.485 RON | 7.553 RON | — | 37.238 RON | 29.685 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | — | 31.834 RON | 157.403 RON | 76.711 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 31.834 RON | 157.403 RON | 76.711 RON |
| Cheltuieli totale | 0 RON | 116 RON | 388 RON | 2.114 RON | 35.962 RON | 110.651 RON | 44.925 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 46.752 RON | 31.786 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 116 RON | 388 RON | 2.114 RON | 4.128 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 45.446 RON | 29.485 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 116 RON | 388 RON | 2.114 RON | 4.706 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 69.250 RON | 69.250 RON | 70.885 RON | 71.273 RON | 135.785 RON | 100.100 RON | 37.238 RON |
| Stocuri | 21.087 RON | 21.087 RON | 21.087 RON | 21.087 RON | 21.087 RON | 16.365 RON | 7.563 RON |
| Creante | 0 RON | — | — | — | 9.552 RON | 3.000 RON | 2.871 RON |
| Casa si conturi la banci | 48.163 RON | 48.163 RON | 49.798 RON | 50.186 RON | 105.146 RON | 80.735 RON | 26.804 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 0 RON | 2.841 RON | 2.841 RON | 65.359 RON | 24.968 RON | 7.553 RON |
| Capitaluri proprii | 69.250 RON | 69.250 RON | 68.044 RON | 68.432 RON | 70.426 RON | 75.132 RON | 29.685 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | 1 | 1 | — |