ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.619.777 RON | 51.252 RON | 782.944 RON | 8.152 RON | 67.703 RON | -707.089 RON | 1 |
| 2024 | 1.246.833 RON | -222.994 RON | 1.207.116 RON | 9.879 RON | 438.895 RON | -758.342 RON | 1 |
| 2023 | 662.655 RON | -32.413 RON | 1.187.556 RON | 35.993 RON | 616.216 RON | -535.347 RON | 1 |
| 2022 | 473.031 RON | -271.567 RON | 1.367.182 RON | 80.241 RON | 784.007 RON | -502.934 RON | 1 |
| 2021 | 1.103.949 RON | -315.584 RON | 785.044 RON | 130.933 RON | 422.744 RON | -231.367 RON | 1 |
| 2020 | 761.264 RON | 96.461 RON | 112.683 RON | 56.550 RON | 140.350 RON | 84.217 RON | 1 |
| 2019 | — | -12.444 RON | 137.243 RON | 73.024 RON | 51.975 RON | -12.244 RON | 0 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.619.777 RON | 1.246.833 RON | 662.655 RON | 473.031 RON | 1.103.949 RON | 761.264 RON | — |
| Venituri totale | 1.708.772 RON | 1.246.992 RON | 664.771 RON | 473.081 RON | 1.104.036 RON | 761.264 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 1.641.321 RON | 1.432.575 RON | 690.536 RON | 739.917 RON | 1.408.580 RON | 657.357 RON | 12.444 RON |
| Profit brut | 67.451 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 103.907 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 185.583 RON | 25.765 RON | 266.836 RON | 304.544 RON | 0 RON | 12.444 RON |
| Profit net | 51.252 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 96.461 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 222.994 RON | 32.413 RON | 271.567 RON | 315.584 RON | 0 RON | 12.444 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 8.152 RON | 9.879 RON | 35.993 RON | 80.241 RON | 130.933 RON | 56.550 RON | 73.024 RON |
| Active circulante | 67.703 RON | 438.895 RON | 616.216 RON | 784.007 RON | 422.744 RON | 140.350 RON | 51.975 RON |
| Stocuri | 55.209 RON | 389.314 RON | 555.883 RON | 684.853 RON | 365.959 RON | 53.168 RON | 1.707 RON |
| Creante | -20.214 RON | 11.847 RON | — | 78.745 RON | 38.505 RON | 30.843 RON | 45.210 RON |
| Casa si conturi la banci | 32.708 RON | 37.734 RON | 60.333 RON | 20.409 RON | 18.280 RON | 56.339 RON | 5.058 RON |
| Datorii totale | 782.944 RON | 1.207.116 RON | 1.187.556 RON | 1.367.182 RON | 785.044 RON | 112.683 RON | 137.243 RON |
| Capitaluri proprii | -707.089 RON | -758.342 RON | -535.347 RON | -502.934 RON | -231.367 RON | 84.217 RON | -12.244 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |