ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -28.743 RON | 55.532 RON | 120.981 RON | 11.062 RON | 76.511 RON | 0 |
| 2024 | 18.000 RON | -20.113 RON | 55.532 RON | 138.038 RON | 22.749 RON | 105.255 RON | 0 |
| 2023 | 48.720 RON | 6.709 RON | 59.191 RON | 145.398 RON | 39.161 RON | 125.368 RON | 0 |
| 2022 | 76.342 RON | 53.425 RON | 38.542 RON | 153.180 RON | 41.021 RON | 155.659 RON | 0 |
| 2021 | 65.569 RON | 42.533 RON | 34.478 RON | 104.646 RON | 66.066 RON | 136.234 RON | 0 |
| 2020 | 50.849 RON | 24.372 RON | 26.159 RON | 108.358 RON | 35.874 RON | 118.073 RON | 0 |
| 2019 | 47.065 RON | 20.055 RON | 2.844 RON | 87.568 RON | 29.032 RON | 113.756 RON | 0 |
| 2018 | 43.591 RON | 25.678 RON | 1.444 RON | 89.610 RON | 23.535 RON | 111.701 RON | 0 |
| 2017 | 42.913 RON | 11.388 RON | 1.763 RON | 86.069 RON | 13.105 RON | 97.411 RON | 0 |
| 2016 | 48.720 RON | 13.350 RON | 1.096 RON | 89.309 RON | 11.160 RON | 99.373 RON | 0 |
| 2015 | 48.720 RON | 16.836 RON | 1.115 RON | 90.916 RON | 13.058 RON | 102.859 RON | 0 |
| 2014 | 48.720 RON | 20.582 RON | 11.905 RON | 92.385 RON | 26.125 RON | 106.605 RON | 0 |
| 2013 | 51.120 RON | 22.389 RON | 7.741 RON | 92.103 RON | 13.661 RON | 98.023 RON | 0 |
| 2012 | 49.920 RON | 22.620 RON | 16.928 RON | 84.232 RON | 7.274 RON | 74.578 RON | 0 |
| 2011 | 23.653 RON | 6.774 RON | 31.961 RON | 81.225 RON | 2.694 RON | 51.958 RON | 0 |
| 2010 | 3.332 RON | -3.035 RON | 41.507 RON | 81.450 RON | 5.241 RON | 45.184 RON | — |
| 2009 | — | -6.731 RON | 19.202 RON | 66.713 RON | 708 RON | 48.219 RON | — |
| 2008 | — | -4.753 RON | 4.796 RON | 59.102 RON | 645 RON | 54.951 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 18.000 RON | 48.720 RON | 76.342 RON | 65.569 RON | 50.849 RON | 47.065 RON | 43.591 RON | 42.913 RON | 48.720 RON | 48.720 RON | 48.720 RON | 51.120 RON | 49.920 RON | 23.653 RON | 3.332 RON | — | — |
| Venituri totale | 280 RON | 18.002 RON | 48.722 RON | 76.344 RON | 65.570 RON | 50.849 RON | 47.065 RON | 43.591 RON | 42.913 RON | 48.720 RON | 48.720 RON | 49.046 RON | 51.125 RON | 49.921 RON | 23.655 RON | 3.332 RON | — | — |
| Cheltuieli totale | 29.023 RON | 38.115 RON | 39.869 RON | 20.628 RON | 21.071 RON | 25.061 RON | 25.599 RON | 16.606 RON | 28.999 RON | 32.469 RON | 28.416 RON | 24.221 RON | 24.136 RON | 24.565 RON | 16.881 RON | 4.717 RON | 5.264 RON | 4.753 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 8.853 RON | 55.716 RON | 44.499 RON | 25.788 RON | 21.466 RON | 26.985 RON | 13.914 RON | 16.251 RON | 20.304 RON | 24.825 RON | 26.989 RON | 25.356 RON | 6.774 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 28.743 RON | 20.113 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.385 RON | 5.264 RON | 4.753 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 6.709 RON | 53.425 RON | 42.533 RON | 24.372 RON | 20.055 RON | 25.678 RON | 11.388 RON | 13.350 RON | 16.836 RON | 20.582 RON | 22.389 RON | 22.620 RON | 6.774 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 28.743 RON | 20.113 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.035 RON | 6.731 RON | 4.753 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 120.981 RON | 138.038 RON | 145.398 RON | 153.180 RON | 104.646 RON | 108.358 RON | 87.568 RON | 89.610 RON | 86.069 RON | 89.309 RON | 90.916 RON | 92.385 RON | 92.103 RON | 84.232 RON | 81.225 RON | 81.450 RON | 66.713 RON | 59.102 RON |
| Active circulante | 11.062 RON | 22.749 RON | 39.161 RON | 41.021 RON | 66.066 RON | 35.874 RON | 29.032 RON | 23.535 RON | 13.105 RON | 11.160 RON | 13.058 RON | 26.125 RON | 13.661 RON | 7.274 RON | 2.694 RON | 5.241 RON | 708 RON | 645 RON |
| Stocuri | 387 RON | 387 RON | 2.083 RON | 3.363 RON | 387 RON | 712 RON | 3.486 RON | 3.899 RON | 109 RON | 109 RON | 1.066 RON | 297 RON | 234 RON | 978 RON | 234 RON | 2.304 RON | 755 RON | 755 RON |
| Creante | 0 RON | 11.922 RON | 3.782 RON | 7.842 RON | 7.842 RON | 15.196 RON | 11.902 RON | 3.782 RON | 4.202 RON | 3.782 RON | 3.782 RON | 3.782 RON | 4.182 RON | 3.782 RON | 2.361 RON | 1.055 RON | -84 RON | -278 RON |
| Casa si conturi la banci | 10.659 RON | 10.424 RON | 33.280 RON | 29.800 RON | 57.821 RON | 19.950 RON | 13.628 RON | 15.838 RON | 8.778 RON | 7.253 RON | 8.194 RON | 22.030 RON | 9.229 RON | 2.498 RON | 83 RON | 1.866 RON | 21 RON | 152 RON |
| Datorii totale | 55.532 RON | 55.532 RON | 59.191 RON | 38.542 RON | 34.478 RON | 26.159 RON | 2.844 RON | 1.444 RON | 1.763 RON | 1.096 RON | 1.115 RON | 11.905 RON | 7.741 RON | 16.928 RON | 31.961 RON | 41.507 RON | 19.202 RON | 4.796 RON |
| Capitaluri proprii | 76.511 RON | 105.255 RON | 125.368 RON | 155.659 RON | 136.234 RON | 118.073 RON | 113.756 RON | 111.701 RON | 97.411 RON | 99.373 RON | 102.859 RON | 106.605 RON | 98.023 RON | 74.578 RON | 51.958 RON | 45.184 RON | 48.219 RON | 54.951 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 18.910 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
18.910 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 02:17).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.