ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 338.531 RON | 260.780 RON | 32.936 RON | 10.349 RON | 331.086 RON | 308.499 RON | 1 |
| 2024 | 322.438 RON | 260.558 RON | 38.607 RON | 16.937 RON | 329.947 RON | 308.277 RON | 1 |
| 2023 | 292.942 RON | 241.258 RON | 17.250 RON | 7.403 RON | 294.523 RON | 284.676 RON | 1 |
| 2022 | 277.347 RON | 257.261 RON | 64.091 RON | 8.295 RON | 313.297 RON | 257.501 RON | 1 |
| 2021 | 315.669 RON | 297.517 RON | 4.409 RON | 9.891 RON | 301.239 RON | 306.721 RON | 1 |
| 2020 | 100.288 RON | 93.017 RON | 1.994 RON | — | 99.603 RON | 97.609 RON | 1 |
| 2019 | 4.814 RON | 4.404 RON | 549 RON | — | 5.153 RON | 4.604 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 338.531 RON | 322.438 RON | 292.942 RON | 277.347 RON | 315.669 RON | 100.288 RON | 4.814 RON |
| Venituri totale | 338.659 RON | 326.730 RON | 292.942 RON | 277.347 RON | 315.669 RON | 100.453 RON | 4.865 RON |
| Cheltuieli totale | 68.228 RON | 57.448 RON | 48.755 RON | 12.615 RON | 7.727 RON | 4.424 RON | 316 RON |
| Profit brut | 270.431 RON | 269.282 RON | 244.187 RON | 264.732 RON | 307.942 RON | 96.029 RON | 4.549 RON |
| Profit net | 260.780 RON | 260.558 RON | 241.258 RON | 257.261 RON | 297.517 RON | 93.017 RON | 4.404 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 10.349 RON | 16.937 RON | 7.403 RON | 8.295 RON | 9.891 RON | — | — |
| Active circulante | 331.086 RON | 329.947 RON | 294.523 RON | 313.297 RON | 301.239 RON | 99.603 RON | 5.153 RON |
| Stocuri | 2.705 RON | 2.705 RON | 2.705 RON | 3.823 RON | — | — | — |
| Creante | 297.343 RON | 244.977 RON | 126.946 RON | 233.859 RON | 37.144 RON | 9.660 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 31.038 RON | 82.265 RON | 164.872 RON | 75.615 RON | 264.095 RON | 89.943 RON | 5.153 RON |
| Datorii totale | 32.936 RON | 38.607 RON | 17.250 RON | 64.091 RON | 4.409 RON | 1.994 RON | 549 RON |
| Capitaluri proprii | 308.499 RON | 308.277 RON | 284.676 RON | 257.501 RON | 306.721 RON | 97.609 RON | 4.604 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |