Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 283.650 RON | 110.904 RON | 18.047 RON | 0 RON | 130.825 RON | 112.778 RON | 1 |
| 2024 | 294.400 RON | 241.514 RON | 8.669 RON | — | 251.943 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| 243.274 RON |
| 1 |
| 2023 | 286.100 RON | 253.893 RON | 9.028 RON | 1.721 RON | 262.423 RON | 255.116 RON | — |
| 2022 | 298.150 RON | 202.105 RON | 9.551 RON | 5.595 RON | 208.579 RON | 204.623 RON | 3 |
| 2021 | 298.636 RON | 220.815 RON | 8.205 RON | — | 230.723 RON | 222.518 RON | 3 |
| 2020 | 281.749 RON | 260.097 RON | 7.913 RON | — | 269.616 RON | 261.703 RON | 2 |
| 2019 | 128.060 RON | 121.606 RON | 2.685 RON | — | 125.291 RON | 122.606 RON | 1 |
| 283.650 RON |
| 294.400 RON |
| 286.100 RON |
| 298.150 RON |
| 298.636 RON |
| 281.749 RON |
| 128.060 RON |
| Venituri totale | 283.728 RON | 294.400 RON | 304.100 RON | 327.400 RON | 325.636 RON | 311.209 RON | 132.560 RON |
| Cheltuieli totale | 153.556 RON | 50.294 RON | 47.910 RON | 123.244 RON | 102.463 RON | 48.717 RON | 9.803 RON |
| Profit brut | 130.172 RON | 244.106 RON | 256.190 RON | 204.156 RON | 223.173 RON | 262.492 RON | 122.757 RON |
| Profit net | 110.904 RON | 241.514 RON | 253.893 RON | 202.105 RON | 220.815 RON | 260.097 RON | 121.606 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | 1.721 RON | 5.595 RON | — | — | — |
| Active circulante | 130.825 RON | 251.943 RON | 262.423 RON | 208.579 RON | 230.723 RON | 269.616 RON | 125.291 RON |
| Stocuri | 0 RON | 9.296 RON | 9.296 RON | 8.596 RON | 7.687 RON | 1.407 RON | — |
| Creante | 106.609 RON | 194.546 RON | 213.303 RON | 182.900 RON | 156.100 RON | 13.050 RON | 8.550 RON |
| Casa si conturi la banci | 24.216 RON | 48.101 RON | 39.824 RON | 17.083 RON | 66.936 RON | 255.159 RON | 116.741 RON |
| Datorii totale | 18.047 RON | 8.669 RON | 9.028 RON | 9.551 RON | 8.205 RON | 7.913 RON | 2.685 RON |
| Capitaluri proprii | 112.778 RON | 243.274 RON | 255.116 RON | 204.623 RON | 222.518 RON | 261.703 RON | 122.606 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | — | 3 | 3 | 2 | 1 |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
încăperea 4 şi 5 parter
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.