ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
mun. Piatra-Neamţ
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| persoană | nepublicat |
| 1 deținător în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 222.519 RON | -462.216 RON | 511.893 RON | 109.176 RON | 49.216 RON | -355.119 RON | 2 |
| 2024 | 1.054.002 RON | 10.703 RON | 500.606 RON | 436.584 RON | 94.562 RON | 107.097 RON | 6 |
| 2023 | 586.086 RON | 65.369 RON | 253.787 RON | 122.607 RON | 162.574 RON | 96.394 RON | 5 |
| 2022 | 201.421 RON | 7.775 RON | 111.506 RON | 0 RON | 77.531 RON | 31.025 RON | 4 |
| 2021 | 297.651 RON | 6.130 RON | 46.598 RON | — | 69.848 RON | 23.250 RON | 7 |
| 2020 | 243.760 RON | 6.999 RON | 35.556 RON | — | 6.184 RON | 17.120 RON | 7 |
| 2019 | 105.260 RON | 9.921 RON | 28.948 RON | 0 RON | 9.069 RON | 10.121 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 222.519 RON | 1.054.002 RON | 586.086 RON | 201.421 RON | 297.651 RON | 243.760 RON | 105.260 RON |
| Venituri totale | 223.842 RON | 1.056.421 RON | 586.819 RON | 283.943 RON | 297.651 RON | 243.760 RON | 105.260 RON |
| Cheltuieli totale | 683.832 RON | 1.019.418 RON | 515.699 RON | 273.386 RON | 288.903 RON | 234.494 RON | 94.286 RON |
| Profit brut | 0 RON | 37.003 RON | 71.120 RON | 10.557 RON | 8.748 RON | 9.266 RON | 10.974 RON |
| Pierdere bruta | 459.990 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 10.703 RON | 65.369 RON | 7.775 RON | 6.130 RON | 6.999 RON | 9.921 RON |
| Pierdere neta | 462.216 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 109.176 RON | 436.584 RON | 122.607 RON | 0 RON | — | — | 0 RON |
| Active circulante | 49.216 RON | 94.562 RON | 162.574 RON | 77.531 RON | 69.848 RON | 6.184 RON | 9.069 RON |
| Stocuri | 12.452 RON | — | 68.439 RON | 60.416 RON | 51.249 RON | — | 0 RON |
| Creante | 33.638 RON | 68.392 RON | 66.379 RON | 13.506 RON | 10.982 RON | 3.994 RON | 7.047 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.126 RON | 26.170 RON | 27.756 RON | 3.609 RON | 7.617 RON | 2.190 RON | 2.022 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 79.447 RON | 65.000 RON | 65.000 RON | — | 46.492 RON | 30.000 RON |
| Datorii totale | 511.893 RON | 500.606 RON | 253.787 RON | 111.506 RON | 46.598 RON | 35.556 RON | 28.948 RON |
| Venituri in avans | 1.618 RON | 2.890 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON |
| Capitaluri proprii | -355.119 RON | 107.097 RON | 96.394 RON | 31.025 RON | 23.250 RON | 17.120 RON | 10.121 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 6 | 5 | 4 | 7 | 7 | 2 |