ANNE`S AVANTAJ S.R.L.
- ANNE'S RIDE S.R.L.documentat 2022 – 2025
- ANNES RIDE S.R.L.documentat 2020 – 2021
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 218.930 RON | 55.759 RON | 26.051 RON | 45.000 RON | 27.694 RON | 46.643 RON | 1 |
| 2024 | 72.102 RON | -9.356 RON | 82.858 RON | 67.500 RON | 63.897 RON | 48.539 RON | 1 |
| 2023 | 17.100 RON | -766 RON | 68.779 RON | 90.000 RON | 36.675 RON | 57.896 RON | — |
| 2022 | 20.000 RON | 10.762 RON | 11.206 RON | 5.104 RON | 64.764 RON | 58.662 RON | — |
| 2021 | 8.454 RON | -23.798 RON | 15.507 RON | 20.206 RON | 51.523 RON | 47.900 RON | 1 |
| 2020 | 54.315 RON | 38.759 RON | 8.475 RON | 36.972 RON | 61.509 RON | 71.698 RON | 1 |
| 2019 | 35.980 RON | 32.739 RON | 1.079 RON | 28.365 RON | 71.168 RON | 32.939 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 218.930 RON | 72.102 RON | 17.100 RON | 20.000 RON | 8.454 RON | 54.315 RON | 35.980 RON |
| Venituri totale | 218.930 RON | 72.102 RON | 17.100 RON | 28.322 RON | 18.440 RON | 111.203 RON | 118.300 RON |
| Cheltuieli totale | 161.026 RON | 81.458 RON | 17.088 RON | 16.990 RON | 42.238 RON | 70.976 RON | 84.482 RON |
| Profit brut | 57.904 RON | 0 RON | 12 RON | 11.332 RON | 0 RON | 40.227 RON | 33.818 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 9.356 RON | 0 RON | 0 RON | 23.798 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 55.759 RON | 0 RON | 0 RON | 10.762 RON | 0 RON | 38.759 RON | 32.739 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 9.356 RON | 766 RON | 0 RON | 23.798 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 45.000 RON | 67.500 RON | 90.000 RON | 5.104 RON | 20.206 RON | 36.972 RON | 28.365 RON |
| Active circulante | 27.694 RON | 63.897 RON | 36.675 RON | 64.764 RON | 51.523 RON | 61.509 RON | 71.168 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | 2.926 RON | 2.926 RON | — | — |
| Creante | 1.000 RON | 1.000 RON | 1 RON | 137 RON | 137 RON | — | 36.959 RON |
| Casa si conturi la banci | 26.694 RON | 62.897 RON | 36.674 RON | 61.701 RON | 48.460 RON | 61.509 RON | 34.209 RON |
| Datorii totale | 26.051 RON | 82.858 RON | 68.779 RON | 11.206 RON | 15.507 RON | 8.475 RON | 1.079 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | 8.322 RON | 18.308 RON | 65.515 RON |
| Capitaluri proprii | 46.643 RON | 48.539 RON | 57.896 RON | 58.662 RON | 47.900 RON | 71.698 RON | 32.939 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | — |