WOLFHEAD TECHNOLOGIES S.R.L.
- J22/2473/2019IASIdin 15.07.2019
- J33/188/2021SUCEAVAdin 01.02.2021in vigoare
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 104.446 RON | 32.363 RON | 771 RON | 10.931 RON | 31.212 RON | 41.372 RON | 1 |
| 2023 | 338.870 RON | 256.747 RON | 4.991 RON | 12.949 RON | 249.051 RON | 257.009 RON | 1 |
| 2022 | 272.917 RON | 232.041 RON | 824 RON | 12.843 RON | 220.242 RON | 232.261 RON | — |
| 2021 | 331.622 RON | 280.566 RON | 2.367 RON | 583 RON | 282.570 RON | 280.786 RON | — |
| 2020 | 320.604 RON | 267.972 RON | 2.660 RON | 1.583 RON | 269.772 RON | 268.695 RON | — |
| 2019 | 195.985 RON | 182.708 RON | 4.195 RON | 3.202 RON | 183.901 RON | 182.908 RON | — |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 104.446 RON | 338.870 RON | 272.917 RON | 331.622 RON | 320.604 RON | 195.985 RON |
| Venituri totale | 112.634 RON | 341.782 RON | 274.414 RON | 332.071 RON | 323.115 RON | 196.477 RON |
| Cheltuieli totale | 75.177 RON | 82.244 RON | 35.922 RON | 41.556 RON | 46.698 RON | 8.748 RON |
| Profit brut | 37.457 RON | 259.538 RON | 238.492 RON | 290.515 RON | 276.417 RON | 187.729 RON |
| Profit net | 32.363 RON | 256.747 RON | 232.041 RON | 280.566 RON | 267.972 RON | 182.708 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 10.931 RON | 12.949 RON | 12.843 RON | 583 RON | 1.583 RON | 3.202 RON |
| Active circulante | 31.212 RON | 249.051 RON | 220.242 RON | 282.570 RON | 269.772 RON | 183.901 RON |
| Creante | 19.812 RON | 153.105 RON | 194.676 RON | 219.467 RON | 200.000 RON | 92.169 RON |
| Casa si conturi la banci | 11.400 RON | 95.946 RON | 25.566 RON | 63.103 RON | 69.772 RON | 91.732 RON |
| Datorii totale | 771 RON | 4.991 RON | 824 RON | 2.367 RON | 2.660 RON | 4.195 RON |
| Capitaluri proprii | 41.372 RON | 257.009 RON | 232.261 RON | 280.786 RON | 268.695 RON | 182.908 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | — | — | — | — |