DHV (DELIVER HIGH VALUE) S.R.L.
- D & H VALUE S.R.L.documentat 2020 – 2025
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
parter, oraşul Suceava
parter, oraşul Braşov
bl. T8, parter, ap. 3, spaţiu comercial
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13.574.611 RON | 529.396 RON | 852.065 RON | 2.460.238 RON | 4.222.005 RON | 5.844.881 RON | 48 |
| 2024 | 11.934.166 RON | 1.569.453 RON | 925.268 RON | 2.048.489 RON | 4.291.413 RON | 5.426.601 RON | 38 |
| 2023 | 9.220.557 RON | 1.526.237 RON | 1.539.931 RON | 1.279.301 RON | 4.106.377 RON | 3.852.736 RON | 35 |
| 2022 | 7.443.393 RON | 238.733 RON | 2.920.451 RON | 96.069 RON | 5.143.892 RON | 2.326.499 RON | 28 |
| 2021 | 4.316.115 RON | 1.844.136 RON | 402.482 RON | 76.257 RON | 2.412.801 RON | 2.087.766 RON | 17 |
| 2020 | 556.401 RON | 201.220 RON | 72.842 RON | 14.088 RON | 302.384 RON | 243.630 RON | 5 |
| 2019 | 61.301 RON | 42.170 RON | 0 RON | 18.823 RON | 23.547 RON | 42.370 RON | 0 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 13.574.611 RON | 11.934.166 RON | 9.220.557 RON | 7.443.393 RON | 4.316.115 RON | 556.401 RON | 61.301 RON |
| Venituri totale | 13.532.635 RON | 12.054.127 RON | 9.359.515 RON | 7.465.341 RON | 4.337.010 RON | 557.024 RON | 61.542 RON |
| Cheltuieli totale | 12.918.533 RON | 10.237.630 RON | 7.583.497 RON | 7.077.531 RON | 2.449.509 RON | 349.842 RON | 17.533 RON |
| Profit brut | 614.102 RON | 1.816.497 RON | 1.776.018 RON | 387.810 RON | 1.887.501 RON | 207.182 RON | 44.009 RON |
| Profit net | 529.396 RON | 1.569.453 RON | 1.526.237 RON | 238.733 RON | 1.844.136 RON | 201.220 RON | 42.170 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.460.238 RON | 2.048.489 RON | 1.279.301 RON | 96.069 RON | 76.257 RON | 14.088 RON | 18.823 RON |
| Active circulante | 4.222.005 RON | 4.291.413 RON | 4.106.377 RON | 5.143.892 RON | 2.412.801 RON | 302.384 RON | 23.547 RON |
| Stocuri | 203.137 RON | 71.202 RON | -8.018 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Creante | 2.555.110 RON | 2.365.046 RON | 2.425.129 RON | 1.076.186 RON | 1.013.878 RON | 173.877 RON | 200 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.463.758 RON | 1.855.165 RON | 1.689.266 RON | 4.067.706 RON | 1.398.923 RON | 128.507 RON | 23.347 RON |
| Cheltuieli in avans | 14.703 RON | 11.967 RON | 6.989 RON | 6.989 RON | 1.190 RON | 0 RON | 0 RON |
| Datorii totale | 852.065 RON | 925.268 RON | 1.539.931 RON | 2.920.451 RON | 402.482 RON | 72.842 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | 5.844.881 RON | 5.426.601 RON | 3.852.736 RON | 2.326.499 RON | 2.087.766 RON | 243.630 RON | 42.370 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 48 | 38 | 35 | 28 | 17 | 5 | 0 |