Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -809 RON | 9.432 RON | — | 1.968 RON | -7.464 RON | — |
| 2024 | — | -1.137 RON | 9.309 RON | — | 2.654 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| -6.655 RON |
| — |
| 2023 | — | -27.377 RON | 16.394 RON | 515 RON | 10.361 RON | -5.518 RON | — |
| 2022 | 492.281 RON | -5.119 RON | 57.540 RON | 1.398 RON | 78.001 RON | 21.859 RON | 1 |
| 2021 | 614.528 RON | 20.624 RON | 103.812 RON | 4.847 RON | 125.943 RON | 26.978 RON | 2 |
| 2020 | 674.219 RON | 11.008 RON | 129.173 RON | 6.635 RON | 128.892 RON | 6.354 RON | 2 |
| 2019 | 41.120 RON | -4.854 RON | 52.914 RON | — | 48.260 RON | -4.654 RON | — |
| — |
| — |
| — |
| 492.281 RON |
| 614.528 RON |
| 674.219 RON |
| 41.120 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 2 RON | 494.639 RON | 644.528 RON | 674.219 RON | 41.120 RON |
| Cheltuieli totale | 809 RON | 1.137 RON | 27.379 RON | 495.430 RON | 618.232 RON | 656.814 RON | 45.563 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 26.296 RON | 17.405 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 809 RON | 1.137 RON | 27.377 RON | 791 RON | 0 RON | 0 RON | 4.443 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 20.624 RON | 11.008 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 809 RON | 1.137 RON | 27.377 RON | 5.119 RON | 0 RON | 0 RON | 4.854 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | 515 RON | 1.398 RON | 4.847 RON | 6.635 RON | — |
| Active circulante | 1.968 RON | 2.654 RON | 10.361 RON | 78.001 RON | 125.943 RON | 128.892 RON | 48.260 RON |
| Stocuri | — | — | — | 20.070 RON | 91.673 RON | 74.825 RON | 46.365 RON |
| Creante | 1.224 RON | 1.522 RON | 9.766 RON | 6.465 RON | 5.628 RON | 9.258 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 744 RON | 1.132 RON | 595 RON | 51.466 RON | 28.642 RON | 44.809 RON | 1.895 RON |
| Datorii totale | 9.432 RON | 9.309 RON | 16.394 RON | 57.540 RON | 103.812 RON | 129.173 RON | 52.914 RON |
| Capitaluri proprii | -7.464 RON | -6.655 RON | -5.518 RON | 21.859 RON | 26.978 RON | 6.354 RON | -4.654 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | 1 | 2 | 2 | — |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.