| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 871.467 RON | 190.123 RON | 15.889 RON | 27.010 RON | 39.458 RON | 50.579 RON | 2 |
| 2024 | 592.393 RON | 47.563 RON | 14.382 RON | 40.211 RON | 43.818 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| 69.647 RON |
| 1 |
| 2023 | 468.117 RON | 80.494 RON | 9.114 RON | 52.765 RON | 42.130 RON | 85.781 RON | 1 |
| 2022 | 77.346 RON | 22.082 RON | 65.139 RON | 64.871 RON | 5.555 RON | 5.287 RON | 1 |
| 2021 | 54.368 RON | 19.174 RON | 66.075 RON | 40.354 RON | 8.927 RON | -16.794 RON | 1 |
| 2020 | 33.658 RON | -83 RON | 48.877 RON | — | 12.909 RON | -35.968 RON | 1 |
| 2019 | 19.115 RON | -36.085 RON | 50.592 RON | — | 14.707 RON | -35.885 RON | 1 |
| 871.467 RON |
| 592.393 RON |
| 468.117 RON |
| 77.346 RON |
| 54.368 RON |
| 33.658 RON |
| 19.115 RON |
| Venituri totale | 871.467 RON | 597.855 RON | 482.317 RON | 77.346 RON | 54.392 RON | 33.658 RON | 19.115 RON |
| Cheltuieli totale | 655.724 RON | 532.714 RON | 397.749 RON | 53.158 RON | 34.750 RON | 32.933 RON | 55.009 RON |
| Profit brut | 215.743 RON | 65.141 RON | 84.568 RON | 24.188 RON | 19.642 RON | 725 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 35.894 RON |
| Profit net | 190.123 RON | 47.563 RON | 80.494 RON | 22.082 RON | 19.174 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 83 RON | 36.085 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 27.010 RON | 40.211 RON | 52.765 RON | 64.871 RON | 40.354 RON | — | — |
| Active circulante | 39.458 RON | 43.818 RON | 42.130 RON | 5.555 RON | 8.927 RON | 12.909 RON | 14.707 RON |
| Stocuri | 1.907 RON | 2.178 RON | 6.748 RON | 4.189 RON | 8.927 RON | 8.406 RON | 8.270 RON |
| Creante | 63 RON | — | — | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 37.488 RON | 41.640 RON | 35.382 RON | 1.366 RON | — | 4.503 RON | 6.437 RON |
| Datorii totale | 15.889 RON | 14.382 RON | 9.114 RON | 65.139 RON | 66.075 RON | 48.877 RON | 50.592 RON |
| Capitaluri proprii | 50.579 RON | 69.647 RON | 85.781 RON | 5.287 RON | -16.794 RON | -35.968 RON | -35.885 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator |
| 2 deținători în act | 100% |
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.