GYL.M.N PRODUCT S.R.L.
- J23/3260/2019ILFOVdin 24.07.2019
- J29/1284/2020PRAHOVAdin 30.07.2020in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 158.950 RON | 45.508 RON | 10.683 RON | 355 RON | 61.554 RON | 51.226 RON | 1 |
| 2024 | 83.130 RON | 248 RON | 5.435 RON | 1.774 RON | 36.046 RON | 32.385 RON | 1 |
| 2023 | 86.862 RON | 4.189 RON | 5.613 RON | — | 37.750 RON | 32.137 RON | 1 |
| 2022 | 88.450 RON | 27.748 RON | 3.497 RON | — | 31.445 RON | 27.948 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 158.950 RON | 83.130 RON | 86.862 RON | 88.450 RON |
| Venituri totale | 158.950 RON | 83.130 RON | 86.862 RON | 88.450 RON |
| Cheltuieli totale | 111.888 RON | 82.050 RON | 81.801 RON | 59.817 RON |
| Profit brut | 47.062 RON | 1.080 RON | 5.061 RON | 28.633 RON |
| Profit net | 45.508 RON | 248 RON | 4.189 RON | 27.748 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 355 RON | 1.774 RON | — | — |
| Active circulante | 61.554 RON | 36.046 RON | 37.750 RON | 31.445 RON |
| Creante | 19.834 RON | 11.191 RON | 13.688 RON | 29.302 RON |
| Casa si conturi la banci | 41.720 RON | 24.855 RON | 24.062 RON | 2.143 RON |
| Datorii totale | 10.683 RON | 5.435 RON | 5.613 RON | 3.497 RON |
| Capitaluri proprii | 51.226 RON | 32.385 RON | 32.137 RON | 27.948 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 |