ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
comuna Tuzla, satul Tuzla
comuna Tuzla, satul Tuzla
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 917.996 RON | 12.716 RON | 826.555 RON | 193.235 RON | 853.226 RON | 219.906 RON | 2 |
| 2024 | 1.097.822 RON | 66.452 RON | 487.917 RON | 128.497 RON | 566.610 RON | 207.190 RON | 2 |
| 2023 | 1.022.830 RON | 81.281 RON | 327.959 RON | 62.516 RON | 406.180 RON | 140.737 RON | 2 |
| 2022 | 750.471 RON | -8.153 RON | 545.142 RON | 99.664 RON | 504.934 RON | 59.456 RON | 2 |
| 2021 | 428.147 RON | -69.133 RON | 353.960 RON | 44.457 RON | 377.112 RON | 67.609 RON | 3 |
| 2020 | 615.752 RON | 62.919 RON | 115.761 RON | 69.706 RON | 182.497 RON | 136.442 RON | 3 |
| 2019 | 328.495 RON | 73.323 RON | 55.817 RON | 31.577 RON | 97.763 RON | 73.523 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 917.996 RON | 1.097.822 RON | 1.022.830 RON | 750.471 RON | 428.147 RON | 615.752 RON | 328.495 RON |
| Venituri totale | 922.198 RON | 1.103.822 RON | 1.022.830 RON | 750.471 RON | 495.685 RON | 652.869 RON | 328.495 RON |
| Cheltuieli totale | 888.933 RON | 1.012.807 RON | 931.427 RON | 751.205 RON | 561.345 RON | 584.642 RON | 251.895 RON |
| Profit brut | 33.265 RON | 91.015 RON | 91.403 RON | 0 RON | 0 RON | 68.227 RON | 76.600 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 734 RON | 65.660 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 12.716 RON | 66.452 RON | 81.281 RON | 0 RON | 0 RON | 62.919 RON | 73.323 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.153 RON | 69.133 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 193.235 RON | 128.497 RON | 62.516 RON | 99.664 RON | 44.457 RON | 69.706 RON | 31.577 RON |
| Active circulante | 853.226 RON | 566.610 RON | 406.180 RON | 504.934 RON | 377.112 RON | 182.497 RON | 97.763 RON |
| Stocuri | 759.875 RON | 490.242 RON | 367.949 RON | 439.299 RON | 289.606 RON | 42.170 RON | 30.569 RON |
| Creante | 83.712 RON | 54.855 RON | 17.213 RON | 58.362 RON | 38.654 RON | 6.185 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 9.639 RON | 21.513 RON | 21.018 RON | 7.273 RON | 48.852 RON | 134.142 RON | 67.194 RON |
| Datorii totale | 826.555 RON | 487.917 RON | 327.959 RON | 545.142 RON | 353.960 RON | 115.761 RON | 55.817 RON |
| Capitaluri proprii | 219.906 RON | 207.190 RON | 140.737 RON | 59.456 RON | 67.609 RON | 136.442 RON | 73.523 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 |