| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 5.463 RON | 19.758 RON | 4 RON | 6.688 RON | -13.066 RON | — |
| 2024 | — | -7.415 RON | 18.569 RON | 4 RON | 35 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| -18.530 RON |
| — |
| 2023 | 3.500 RON | 743 RON | 16.840 RON | 4.257 RON | 3.700 RON | -11.115 RON | — |
| 2022 | — | -4.242 RON | 14.865 RON | 21.271 RON | 218 RON | -11.858 RON | — |
| 2021 | 24.000 RON | -2.134 RON | 11.505 RON | 40.386 RON | 337 RON | -7.616 RON | 1 |
| 2020 | 55.100 RON | -5.606 RON | 15.225 RON | 61.001 RON | 5.429 RON | -5.482 RON | 2 |
| 2019 | — | -76 RON | 110 RON | — | 111.648 RON | 124 RON | — |
| — |
| — |
| 3.500 RON |
| — |
| 24.000 RON |
| 55.100 RON |
| — |
| Venituri totale | 6.650 RON | 2.232 RON | 19.750 RON | 18.352 RON | 43.853 RON | 109.851 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 147 RON | 9.647 RON | 18.865 RON | 22.594 RON | 45.687 RON | 114.920 RON | 76 RON |
| Profit brut | 6.503 RON | 0 RON | 885 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 7.415 RON | 0 RON | 4.242 RON | 1.834 RON | 5.069 RON | 76 RON |
| Profit net | 5.463 RON | 0 RON | 743 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 7.415 RON | 0 RON | 4.242 RON | 2.134 RON | 5.606 RON | 76 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 4 RON | 4 RON | 4.257 RON | 21.271 RON | 40.386 RON | 61.001 RON | — |
| Active circulante | 6.688 RON | 35 RON | 3.700 RON | 218 RON | 337 RON | 5.429 RON | 111.648 RON |
| Casa si conturi la banci | 6.688 RON | 35 RON | 3.700 RON | 218 RON | 337 RON | 5.429 RON | 111.648 RON |
| Datorii totale | 19.758 RON | 18.569 RON | 16.840 RON | 14.865 RON | 11.505 RON | 15.225 RON | 110 RON |
| Venituri in avans | — | — | 2.232 RON | 18.482 RON | 36.834 RON | 56.687 RON | 111.414 RON |
| Capitaluri proprii | -13.066 RON | -18.530 RON | -11.115 RON | -11.858 RON | -7.616 RON | -5.482 RON | 124 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | 1 | 2 | — |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2026
ANAF · 30.06.2026
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.