ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 95% |
| persoană | 5% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
admite în parte cererea de validare a popririi respinge cererea de amendarea a ter?ului poprit ca neîntemeiată
Ia act de renunţarea reclamantei la judecarea cererii de valoare redusă. Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la comunicare, ce se depune la Judecătoria Ploie?ti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 13.11.2025.
Având în vedere Hotărârea nr. 3 din data de 26.08.2025 a Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Judecătoriei Ploieşti, potrivit căreia s-a hotărât judecarea doar a cauzelor prevăzute la art. 3 din hotărâre, instanţa va dispune amânarea judecăţii cauzei,
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.008.455 RON | 431 RON | 772.573 RON | 181.171 RON | 491.646 RON | -32.581 RON | 13 |
| 2024 | 496.361 RON | 4.552 RON | 596.545 RON | 42.542 RON | 489.031 RON | -29.449 RON | 4 |
| 2023 | 482.691 RON | 2.495 RON | 357.496 RON | 3.780 RON | 319.715 RON | -34.001 RON | 3 |
| 2022 | 188.458 RON | -127.181 RON | 255.741 RON | — | 219.245 RON | -36.496 RON | 3 |
| 2021 | 105.924 RON | -35.034 RON | 134.569 RON | — | 225.254 RON | 90.685 RON | 1 |
| 2020 | 141.249 RON | 49.682 RON | 81.975 RON | — | 207.693 RON | 125.718 RON | 2 |
| 2019 | 110.876 RON | 75.836 RON | 26.403 RON | 462 RON | 101.977 RON | 76.036 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.008.455 RON | 496.361 RON | 482.691 RON | 188.458 RON | 105.924 RON | 141.249 RON | 110.876 RON |
| Venituri totale | 2.916.045 RON | 566.121 RON | 482.691 RON | 211.199 RON | 145.344 RON | 158.860 RON | 111.150 RON |
| Cheltuieli totale | 2.912.424 RON | 559.545 RON | 475.368 RON | 336.514 RON | 179.428 RON | 107.764 RON | 34.210 RON |
| Profit brut | 3.621 RON | 6.576 RON | 7.323 RON | 0 RON | 0 RON | 51.096 RON | 76.940 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 125.315 RON | 34.084 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 431 RON | 4.552 RON | 2.495 RON | 0 RON | 0 RON | 49.682 RON | 75.836 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 127.181 RON | 35.034 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 181.171 RON | 42.542 RON | 3.780 RON | — | — | — | 462 RON |
| Active circulante | 491.646 RON | 489.031 RON | 319.715 RON | 219.245 RON | 225.254 RON | 207.693 RON | 101.977 RON |
| Stocuri | 452.146 RON | 388.178 RON | 278.826 RON | 215.710 RON | 93.465 RON | 4.259 RON | 577 RON |
| Creante | 40.651 RON | 61.108 RON | 2.978 RON | 500 RON | 130.000 RON | — | 940 RON |
| Casa si conturi la banci | -1.151 RON | 39.745 RON | 37.911 RON | 3.035 RON | 1.789 RON | 203.434 RON | 100.460 RON |
| Cheltuieli in avans | 67.175 RON | 35.523 RON | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 772.573 RON | 596.545 RON | 357.496 RON | 255.741 RON | 134.569 RON | 81.975 RON | 26.403 RON |
| Capitaluri proprii | -32.581 RON | -29.449 RON | -34.001 RON | -36.496 RON | 90.685 RON | 125.718 RON | 76.036 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 13 | 4 | 3 | 3 | 1 | 2 | 1 |
1 contract atribuit, in valoare de 1.320 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
1.320 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 20:00).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.