Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 17.366 RON | 2.604 RON | 1.607 RON | 25.190 RON | 9.165 RON | 7.736 RON | — |
| 2022 | 20.288 RON | 18.762 RON | 433 RON | 31.362 RON | 5.565 RON |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 17.366 RON | 20.288 RON | 6.900 RON |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| 5.132 RON |
| — |
| 2021 | 6.900 RON | -1.266 RON | 16.547 RON | 40.136 RON | 2.917 RON | -13.630 RON | 1 |
| 2020 | 43.535 RON | -11.388 RON | 13.058 RON | 51.140 RON | 694 RON | -12.363 RON | 1 |
| 2019 | 10.008 RON | -1.175 RON | 4.829 RON | 79 RON | 105.268 RON | -975 RON | 1 |
| 43.535 RON |
| 10.008 RON |
| Venituri totale | 23.716 RON | 29.063 RON | 17.903 RON | 51.853 RON | 10.064 RON |
| Cheltuieli totale | 20.141 RON | 9.705 RON | 18.962 RON | 63.226 RON | 11.239 RON |
| Profit brut | 3.575 RON | 19.358 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 1.059 RON | 11.373 RON | 1.175 RON |
| Profit net | 2.604 RON | 18.762 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 1.266 RON | 11.388 RON | 1.175 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 25.190 RON | 31.362 RON | 40.136 RON | 51.140 RON | 79 RON |
| Active circulante | 9.165 RON | 5.565 RON | 2.917 RON | 694 RON | 105.268 RON |
| Creante | 956 RON | 3.090 RON | — | — | 27.890 RON |
| Casa si conturi la banci | 8.209 RON | 2.475 RON | 2.917 RON | 694 RON | 77.378 RON |
| Datorii totale | 1.607 RON | 433 RON | 16.547 RON | 13.058 RON | 4.829 RON |
| Venituri in avans | 25.012 RON | 31.362 RON | 40.136 RON | 51.139 RON | 101.493 RON |
| Capitaluri proprii | 7.736 RON | 5.132 RON | -13.630 RON | -12.363 RON | -975 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 1 | 1 | 1 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.