DUST BUSTERS RELOADED S.R.L.
- J40/10740/2019BUCURESTIdin 14.08.2019
- J2022000632179GALATIdin 19.04.2022in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 158.164 RON | 67.855 RON | 19.031 RON | 271 RON | 86.855 RON | 68.095 RON | 1 |
| 2024 | 197.329 RON | 100.597 RON | 2.410 RON | 1.835 RON | 72.441 RON | 71.866 RON | 2 |
| 2023 | 261.673 RON | 145.976 RON | 58.820 RON | 11.219 RON | 18.870 RON | -28.731 RON | 1 |
| 2022 | 291.172 RON | 80.813 RON | 233.174 RON | 45.229 RON | 13.237 RON | -174.708 RON | 3 |
| 2021 | 290.656 RON | -6.115 RON | 357.159 RON | 85.028 RON | 16.610 RON | -255.521 RON | 4 |
| 2020 | 101.961 RON | -165.130 RON | 340.360 RON | 81.555 RON | 9.399 RON | -249.406 RON | 4 |
| 2019 | 1.900 RON | -84.476 RON | 93.650 RON | — | 9.374 RON | -84.276 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 158.164 RON | 197.329 RON | 261.673 RON | 291.172 RON | 290.656 RON | 101.961 RON | 1.900 RON |
| Venituri totale | 158.264 RON | 204.271 RON | 261.673 RON | 291.172 RON | 290.656 RON | 102.936 RON | 1.900 RON |
| Cheltuieli totale | 88.905 RON | 101.733 RON | 113.602 RON | 207.738 RON | 294.016 RON | 267.092 RON | 86.357 RON |
| Profit brut | 69.359 RON | 102.538 RON | 148.071 RON | 83.434 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.360 RON | 164.156 RON | 84.457 RON |
| Profit net | 67.855 RON | 100.597 RON | 145.976 RON | 80.813 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.115 RON | 165.130 RON | 84.476 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 271 RON | 1.835 RON | 11.219 RON | 45.229 RON | 85.028 RON | 81.555 RON | — |
| Active circulante | 86.855 RON | 72.441 RON | 18.870 RON | 13.237 RON | 16.610 RON | 9.399 RON | 9.374 RON |
| Creante | 85.808 RON | 28.268 RON | 14.219 RON | 12.553 RON | 14.801 RON | 7.656 RON | 6.622 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.047 RON | 44.173 RON | 4.651 RON | 684 RON | 1.809 RON | 1.743 RON | 2.752 RON |
| Datorii totale | 19.031 RON | 2.410 RON | 58.820 RON | 233.174 RON | 357.159 RON | 340.360 RON | 93.650 RON |
| Capitaluri proprii | 68.095 RON | 71.866 RON | -28.731 RON | -174.708 RON | -255.521 RON | -249.406 RON | -84.276 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 1 | 3 | 4 | 4 | 4 |