ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 100% |
| persoanăadministratornume purtat de mai multe persoane | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 51.736.932 RON | -2.019.960 RON | 66.309.866 RON | 6.848.964 RON | 53.836.307 RON | -1.066.938 RON | 18 |
| 2024 | 39.831.832 RON | -853.344 RON | 52.644.876 RON | 6.911.709 RON | 36.582.436 RON | 953.022 RON | 17 |
| 2023 | 50.222.503 RON | 672.179 RON | 58.282.404 RON | 6.834.000 RON | 43.148.747 RON | 1.806.366 RON | 18 |
| 2022 | 33.648.670 RON | 227.230 RON | 47.490.498 RON | 6.791.403 RON | 33.556.276 RON | 1.134.187 RON | 16 |
| 2021 | 24.451.458 RON | 266.670 RON | 42.548.622 RON | 6.853.679 RON | 35.597.088 RON | 906.957 RON | 16 |
| 2020 | 8.904.559 RON | 804.090 RON | 9.984.056 RON | 224.427 RON | 10.510.093 RON | 753.379 RON | 15 |
| 2019 | 477.810 RON | -51.711 RON | 1.106.418 RON | 189.102 RON | 863.348 RON | -50.711 RON | 5 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 51.736.932 RON | 39.831.832 RON | 50.222.503 RON | 33.648.670 RON | 24.451.458 RON | 8.904.559 RON | 477.810 RON |
| Venituri totale | 51.739.843 RON | 40.009.265 RON | 54.073.005 RON | 36.972.154 RON | 29.576.519 RON | 9.446.163 RON | 477.810 RON |
| Cheltuieli totale | 53.759.803 RON | 40.862.609 RON | 53.281.665 RON | 36.691.752 RON | 29.263.070 RON | 8.486.283 RON | 524.743 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 791.340 RON | 280.402 RON | 313.449 RON | 959.880 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 2.019.960 RON | 853.344 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 46.933 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 672.179 RON | 227.230 RON | 266.670 RON | 804.090 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 2.019.960 RON | 853.344 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 51.711 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 6.848.964 RON | 6.911.709 RON | 6.834.000 RON | 6.791.403 RON | 6.853.679 RON | 224.427 RON | 189.102 RON |
| Active circulante | 53.836.307 RON | 36.582.436 RON | 43.148.747 RON | 33.556.276 RON | 35.597.088 RON | 10.510.093 RON | 863.348 RON |
| Stocuri | 8.476.470 RON | 1.939.404 RON | 1.889.404 RON | 1.941.162 RON | 6.129.127 RON | 6.745.617 RON | 64.479 RON |
| Creante | 45.199.631 RON | 34.572.517 RON | 41.225.750 RON | 31.190.837 RON | 29.373.031 RON | 3.670.284 RON | 743.777 RON |
| Casa si conturi la banci | 160.206 RON | 70.515 RON | 33.593 RON | 424.277 RON | 94.930 RON | 94.192 RON | 55.092 RON |
| Cheltuieli in avans | 10.346.585 RON | 10.103.753 RON | 10.106.023 RON | 8.277.006 RON | 1.004.812 RON | 2.915 RON | 3.257 RON |
| Datorii totale | 66.309.866 RON | 52.644.876 RON | 58.282.404 RON | 47.490.498 RON | 42.548.622 RON | 9.984.056 RON | 1.106.418 RON |
| Venituri in avans | 5.788.928 RON | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -1.066.938 RON | 953.022 RON | 1.806.366 RON | 1.134.187 RON | 906.957 RON | 753.379 RON | -50.711 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 18 | 17 | 18 | 16 | 16 | 15 | 5 |