MANILU LOGISTICS S.R.L.
- NORTH STAR JOURNEY MANAGEMENT S.R.L.documentat 2020 – 2023
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
lot 1, corp C3, etaj 6, apartament 606
boxa 1, subsol, sectorul 3
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 6 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 858.058 RON | 133.767 RON | 1.439.894 RON | 1.471.891 RON | 880.148 RON | 835.293 RON | 0 |
| 2024 | 632.976 RON | 182.396 RON | 954.536 RON | 895.592 RON | 760.470 RON | 701.526 RON | 1 |
| 2023 | 62.711 RON | 10.144 RON | 534.558 RON | 497.440 RON | 612.688 RON | 575.718 RON | 1 |
| 2022 | — | -135.014 RON | 24.362 RON | — | 589.789 RON | 565.573 RON | 1 |
| 2020 | 640.820 RON | -36.635 RON | 25.831 RON | — | 339.989 RON | 314.450 RON | 1 |
| 2019 | 1.229.373 RON | 516.885 RON | 15.518 RON | 341 RON | 532.262 RON | 517.085 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 858.058 RON | 632.976 RON | 62.711 RON | — | 640.820 RON | 1.229.373 RON |
| Venituri totale | 888.799 RON | 643.951 RON | 62.814 RON | 0 RON | 658.177 RON | 1.231.320 RON |
| Cheltuieli totale | 732.079 RON | 427.523 RON | 50.608 RON | 135.014 RON | 688.390 RON | 695.161 RON |
| Profit brut | 156.720 RON | 216.428 RON | 12.206 RON | 0 RON | 0 RON | 536.159 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 135.014 RON | 30.213 RON | 0 RON |
| Profit net | 133.767 RON | 182.396 RON | 10.144 RON | 0 RON | 0 RON | 516.885 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 135.014 RON | 36.635 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.471.891 RON | 895.592 RON | 497.440 RON | — | — | 341 RON |
| Active circulante | 880.148 RON | 760.470 RON | 612.688 RON | 589.789 RON | 339.989 RON | 532.262 RON |
| Stocuri | 98 RON | — | 62.749 RON | 62.749 RON | — | 325 RON |
| Creante | 611.565 RON | 633.588 RON | 114.708 RON | 110.776 RON | 90.742 RON | 91.360 RON |
| Casa si conturi la banci | 268.485 RON | 126.882 RON | 435.231 RON | 416.264 RON | 249.247 RON | 440.577 RON |
| Cheltuieli in avans | 35.689 RON | — | 148 RON | 146 RON | 292 RON | — |
| Datorii totale | 1.439.894 RON | 954.536 RON | 534.558 RON | 24.362 RON | 25.831 RON | 15.518 RON |
| Venituri in avans | 112.541 RON | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 835.293 RON | 701.526 RON | 575.718 RON | 565.573 RON | 314.450 RON | 517.085 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |