MAYRA'S TOYS S.R.L.
- MAYRAS TOYS S.R.L.documentat in 2020
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 34.411 RON | 30.368 RON | 23.561 RON | 0 |
| 2024 | — | 0 RON | 0 RON | 42.201 RON | 30.368 RON | 23.561 RON | — |
| 2023 | — | -89 RON | 0 RON | 50.037 RON | 30.367 RON | 23.561 RON | — |
| 2022 | — | -291 RON | 11 RON | 57.791 RON | 30.468 RON | 23.650 RON | — |
| 2021 | 24.000 RON | 54 RON | 3.600 RON | 68.046 RON | 34.348 RON | 23.941 RON | — |
| 2020 | 46.010 RON | 23.716 RON | 28.518 RON | 85.801 RON | 59.212 RON | 23.887 RON | 1 |
| 2019 | — | -29 RON | 0 RON | — | 177.511 RON | 171 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | — | 24.000 RON | 46.010 RON | — |
| Venituri totale | 7.790 RON | 7.835 RON | 7.755 RON | 10.255 RON | 47.055 RON | 136.722 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 7.790 RON | 7.835 RON | 7.844 RON | 10.546 RON | 46.281 RON | 112.546 RON | 29 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 774 RON | 24.176 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 89 RON | 291 RON | 0 RON | 0 RON | 29 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 54 RON | 23.716 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 89 RON | 291 RON | 0 RON | 0 RON | 29 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 34.411 RON | 42.201 RON | 50.037 RON | 57.791 RON | 68.046 RON | 85.801 RON | — |
| Active circulante | 30.368 RON | 30.368 RON | 30.367 RON | 30.468 RON | 34.348 RON | 59.212 RON | 177.511 RON |
| Stocuri | 6.867 RON | 2.833 RON | 2.834 RON | 2.834 RON | 2.834 RON | 8.134 RON | — |
| Creante | 0 RON | 4.034 RON | 4.032 RON | 4.033 RON | 16.675 RON | 26.676 RON | 44.335 RON |
| Casa si conturi la banci | 23.501 RON | 23.501 RON | 23.501 RON | 23.601 RON | 14.839 RON | 24.402 RON | 133.176 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11 RON | 3.600 RON | 28.518 RON | 0 RON |
| Venituri in avans | 41.218 RON | 49.008 RON | 56.843 RON | 64.598 RON | 74.853 RON | 92.608 RON | 177.340 RON |
| Capitaluri proprii | 23.561 RON | 23.561 RON | 23.561 RON | 23.650 RON | 23.941 RON | 23.887 RON | 171 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | — | 1 | — |