HERBS AND VITAMINS S.R.L.
- J40/11041/2019BUCURESTIdin 22.08.2019
- J29/1252/2024PRAHOVAdin 21.05.2024in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -22.529 RON | 230.956 RON | 0 RON | 10.221 RON | -220.735 RON | 0 |
| 2024 | — | -165.578 RON | 247.575 RON | 11.712 RON | 5.651 RON | -230.212 RON | — |
| 2023 | 61.463 RON | -45.490 RON | 320.108 RON | 14.711 RON | 267.391 RON | -38.006 RON | 1 |
| 2022 | 118.596 RON | 32.328 RON | 292.003 RON | 22.210 RON | 302.321 RON | 32.528 RON | 1 |
| 2021 | 864.511 RON | 195.329 RON | 79.784 RON | 33.092 RON | 354.215 RON | 307.523 RON | 1 |
| 2020 | 577.079 RON | 145.136 RON | 103.043 RON | 8.585 RON | 232.652 RON | 138.194 RON | 1 |
| 2019 | — | -7.142 RON | 7.389 RON | — | 447 RON | -6.942 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | 61.463 RON | 118.596 RON | 864.511 RON | 577.079 RON | — |
| Venituri totale | 438 RON | 1.189 RON | 87.240 RON | 119.283 RON | 868.199 RON | 578.216 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 22.967 RON | 166.767 RON | 131.790 RON | 85.877 RON | 665.230 RON | 427.880 RON | 7.142 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 33.406 RON | 202.969 RON | 150.336 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 22.529 RON | 165.578 RON | 44.550 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.142 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 32.328 RON | 195.329 RON | 145.136 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 22.529 RON | 165.578 RON | 45.490 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.142 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 11.712 RON | 14.711 RON | 22.210 RON | 33.092 RON | 8.585 RON | — |
| Active circulante | 10.221 RON | 5.651 RON | 267.391 RON | 302.321 RON | 354.215 RON | 232.652 RON | 447 RON |
| Stocuri | 15 RON | — | 126.697 RON | 138.900 RON | 53.702 RON | 68.469 RON | — |
| Creante | 4.666 RON | 14 RON | 121.974 RON | 152.250 RON | 245.897 RON | 141.792 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 5.540 RON | 5.637 RON | 18.720 RON | 11.171 RON | 54.616 RON | 22.391 RON | 447 RON |
| Datorii totale | 230.956 RON | 247.575 RON | 320.108 RON | 292.003 RON | 79.784 RON | 103.043 RON | 7.389 RON |
| Capitaluri proprii | -220.735 RON | -230.212 RON | -38.006 RON | 32.528 RON | 307.523 RON | 138.194 RON | -6.942 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — |