INSIEME DIVINO S.R.L.
- INSIEME EVENT CONSULTING S.R.L.documentat 2020 – 2025
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 6 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -2.812 RON | 70.180 RON | 0 RON | 27.057 RON | -43.123 RON | 0 |
| 2024 | — | -2.320 RON | 70.550 RON | — | 27.057 RON | -43.493 RON | — |
| 2023 | — | -3.351 RON | 68.230 RON | — | 27.057 RON | -41.173 RON | — |
| 2022 | — | -3.674 RON | 67.607 RON | — | 29.785 RON | -37.822 RON | 1 |
| 2021 | 5.900 RON | -23.280 RON | 64.558 RON | — | 30.410 RON | -34.148 RON | 1 |
| 2020 | — | -10.401 RON | 11.128 RON | — | 260 RON | -10.868 RON | 1 |
| 2019 | — | -667 RON | 4.000 RON | 1.333 RON | 2.200 RON | -467 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | — | 5.900 RON | — | — |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.900 RON | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 2.812 RON | 2.320 RON | 3.351 RON | 3.674 RON | 29.121 RON | 10.401 RON | 667 RON |
| Pierdere bruta | 2.812 RON | 2.320 RON | 3.351 RON | 3.674 RON | 23.221 RON | 10.401 RON | 667 RON |
| Pierdere neta | 2.812 RON | 2.320 RON | 3.351 RON | 3.674 RON | 23.280 RON | 10.401 RON | 667 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | — | 1.333 RON |
| Active circulante | 27.057 RON | 27.057 RON | 27.057 RON | 29.785 RON | 30.410 RON | 260 RON | 2.200 RON |
| Creante | 26.857 RON | 26.857 RON | 26.857 RON | 25.000 RON | 25.100 RON | — | 2.000 RON |
| Casa si conturi la banci | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 4.785 RON | 5.310 RON | 260 RON | 200 RON |
| Datorii totale | 70.180 RON | 70.550 RON | 68.230 RON | 67.607 RON | 64.558 RON | 11.128 RON | 4.000 RON |
| Capitaluri proprii | -43.123 RON | -43.493 RON | -41.173 RON | -37.822 RON | -34.148 RON | -10.868 RON | -467 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | 1 | 1 | 1 | — |