| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 137.277 RON | 414 RON | 70.845 RON | 30.780 RON | 105.173 RON | 65.108 RON | 2 |
| 2024 | 158.405 RON | -18.689 RON | 56.828 RON | 41.040 RON | 80.482 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| 64.694 RON |
| 2 |
| 2023 | 240.306 RON | 40.764 RON | 15.710 RON | 51.300 RON | 47.793 RON | 83.383 RON | 2 |
| 2022 | 422.768 RON | 39.500 RON | 22.429 RON | — | 65.049 RON | 42.620 RON | 2 |
| 2021 | 119.918 RON | 5.239 RON | 66.201 RON | 36 RON | 69.284 RON | 3.119 RON | 1 |
| 2020 | 280.332 RON | 17.583 RON | 53.166 RON | 84 RON | 50.962 RON | -2.120 RON | 1 |
| 2019 | — | -19.903 RON | 25.122 RON | 132 RON | 5.287 RON | -19.703 RON | 1 |
| 137.277 RON |
| 158.405 RON |
| 240.306 RON |
| 422.768 RON |
| 119.918 RON |
| 280.332 RON |
| — |
| Venituri totale | 137.277 RON | 158.405 RON | 240.306 RON | 422.768 RON | 119.918 RON | 280.442 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 135.517 RON | 175.510 RON | 197.427 RON | 379.125 RON | 113.480 RON | 260.056 RON | 19.903 RON |
| Profit brut | 1.760 RON | 0 RON | 42.879 RON | 43.643 RON | 6.438 RON | 20.386 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 17.105 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 19.903 RON |
| Profit net | 414 RON | 0 RON | 40.764 RON | 39.500 RON | 5.239 RON | 17.583 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 18.689 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 19.903 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 30.780 RON | 41.040 RON | 51.300 RON | — | 36 RON | 84 RON | 132 RON |
| Active circulante | 105.173 RON | 80.482 RON | 47.793 RON | 65.049 RON | 69.284 RON | 50.962 RON | 5.287 RON |
| Creante | 82.511 RON | 68.057 RON | 32.235 RON | 63 RON | 44.743 RON | 14.711 RON | 1.050 RON |
| Casa si conturi la banci | 22.662 RON | 12.425 RON | 15.558 RON | 64.986 RON | 24.541 RON | 36.251 RON | 4.237 RON |
| Datorii totale | 70.845 RON | 56.828 RON | 15.710 RON | 22.429 RON | 66.201 RON | 53.166 RON | 25.122 RON |
| Capitaluri proprii | 65.108 RON | 64.694 RON | 83.383 RON | 42.620 RON | 3.119 RON | -2.120 RON | -19.703 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| persoanăadministrator |
| — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.