Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2020 | 95.630 RON | -17.922 RON | 23.308 RON | 214 RON | 2.688 RON | -20.406 RON | 2 |
| 2019 | 25.543 RON | -2.684 RON | 6.443 RON | 306 RON | 3.653 RON | -2.484 RON | 2 |
| Indicator | 2020 | 2019 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 95.630 RON | 25.543 RON |
| Venituri totale | 95.630 RON | 25.543 RON |
| Cheltuieli totale | 112.810 RON | 27.972 RON |
| Pierdere bruta | 17.180 RON | 2.429 RON |
| Pierdere neta | 17.922 RON | 2.684 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 214 RON | 306 RON |
| Active circulante | 2.688 RON | 3.653 RON |
| Stocuri | 55 RON | — |
| Creante | 3 RON | 3.616 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.630 RON | 37 RON |
| Datorii totale | 23.308 RON | 6.443 RON |
| Capitaluri proprii | -20.406 RON | -2.484 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.