ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Centru Comercial, etajul 1
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 590.148 RON | -131.876 RON | 2.942.212 RON | 2.962.660 RON | 1.878.599 RON | 1.899.047 RON | 1 |
| 2024 | 1.548.190 RON | 96.596 RON | 1.921.971 RON | 2.931.042 RON | 978.345 RON | 1.987.416 RON | 1 |
| 2023 | 2.835.047 RON | 1.096.389 RON | 617.793 RON | 2.272.980 RON | 1.159.382 RON | 2.814.569 RON | 1 |
| 2022 | 2.323.815 RON | 1.178.355 RON | 977.242 RON | 3.265.833 RON | 278.457 RON | 2.567.048 RON | 1 |
| 2021 | — | -66.971 RON | 979.643 RON | 2.305.695 RON | 62.641 RON | 1.388.693 RON | — |
| 2020 | — | -262.516 RON | 787.517 RON | 1.684.378 RON | 164.203 RON | 1.061.064 RON | 1 |
| 2019 | — | 0 RON | 30.394 RON | 1.352.989 RON | 985 RON | 1.323.580 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 590.148 RON | 1.548.190 RON | 2.835.047 RON | 2.323.815 RON | — | — | — |
| Venituri totale | 2.117.492 RON | 1.548.190 RON | 4.040.247 RON | 2.323.815 RON | 1 RON | 539.964 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 2.249.368 RON | 1.431.317 RON | 2.886.450 RON | 1.122.644 RON | 66.972 RON | 800.447 RON | — |
| Profit brut | 0 RON | 116.873 RON | 1.153.797 RON | 1.201.171 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 131.876 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 66.971 RON | 260.483 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 96.596 RON | 1.096.389 RON | 1.178.355 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 131.876 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 66.971 RON | 262.516 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.962.660 RON | 2.931.042 RON | 2.272.980 RON | 3.265.833 RON | 2.305.695 RON | 1.684.378 RON | 1.352.989 RON |
| Active circulante | 1.878.599 RON | 978.345 RON | 1.159.382 RON | 278.457 RON | 62.641 RON | 164.203 RON | 985 RON |
| Stocuri | 554.248 RON | 192.650 RON | 28.991 RON | 0 RON | 2.988 RON | 2.485 RON | 0 RON |
| Creante | 533.411 RON | 771.325 RON | 869.992 RON | 231.960 RON | 59.291 RON | 160.916 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 790.940 RON | 14.370 RON | 260.399 RON | 46.497 RON | 362 RON | 802 RON | 985 RON |
| Datorii totale | 2.942.212 RON | 1.921.971 RON | 617.793 RON | 977.242 RON | 979.643 RON | 787.517 RON | 30.394 RON |
| Capitaluri proprii | 1.899.047 RON | 1.987.416 RON | 2.814.569 RON | 2.567.048 RON | 1.388.693 RON | 1.061.064 RON | 1.323.580 RON |
| Capital subscris varsat | 1.718.180 RON | 1.718.180 RON | 1.718.180 RON | 1.718.180 RON | 1.718.180 RON | 1.323.580 RON | 1.323.580 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 |