ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -3.588 RON | 148.612 RON | — | 125.668 RON | -22.944 RON | — |
| 2024 | — | -3.624 RON | 145.004 RON | — | 125.647 RON | -19.357 RON | — |
| 2023 | — | -3.121 RON | 141.454 RON | — | 125.721 RON | -15.733 RON | — |
| 2022 | 0 RON | -4.166 RON | 138.354 RON | — | 125.742 RON | -12.612 RON | 1 |
| 2021 | 29.370 RON | 19.598 RON | 82.063 RON | — | 73.617 RON | -8.446 RON | 1 |
| 2020 | 41.459 RON | -34.891 RON | 159.169 RON | 129.450 RON | 1.759 RON | -27.960 RON | 1 |
| 2019 | 22.317 RON | 6.731 RON | 28.756 RON | 31.846 RON | 3.841 RON | 6.931 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | 0 RON | 29.370 RON | 41.459 RON | 22.317 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 53.453 RON | 245.351 RON | 46.811 RON | 22.318 RON |
| Cheltuieli totale | 3.588 RON | 3.624 RON | 3.121 RON | 57.095 RON | 223.304 RON | 81.399 RON | 15.364 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 22.047 RON | 0 RON | 6.954 RON |
| Pierdere bruta | 3.588 RON | 3.624 RON | 3.121 RON | 3.642 RON | 0 RON | 34.588 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 19.598 RON | 0 RON | 6.731 RON |
| Pierdere neta | 3.588 RON | 3.624 RON | 3.121 RON | 4.166 RON | 0 RON | 34.891 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | 129.450 RON | 31.846 RON |
| Active circulante | 125.668 RON | 125.647 RON | 125.721 RON | 125.742 RON | 73.617 RON | 1.759 RON | 3.841 RON |
| Creante | 125.668 RON | 125.668 RON | 125.668 RON | 125.668 RON | 73.243 RON | 1.511 RON | 2.063 RON |
| Casa si conturi la banci | — | -21 RON | 53 RON | 74 RON | 374 RON | 248 RON | 1.778 RON |
| Datorii totale | 148.612 RON | 145.004 RON | 141.454 RON | 138.354 RON | 82.063 RON | 159.169 RON | 28.756 RON |
| Capitaluri proprii | -22.944 RON | -19.357 RON | -15.733 RON | -12.612 RON | -8.446 RON | -27.960 RON | 6.931 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |