| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16.130 RON | 3.530 RON | 14.737 RON | 0 RON | 6.217 RON | -8.520 RON | 0 |
| 2024 | 3.122 RON | -4.941 RON | 14.473 RON | — | 2.424 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| -12.049 RON |
| — |
| 2023 | 26.298 RON | -4.508 RON | 8.434 RON | — | 1.326 RON | -7.108 RON | — |
| 2022 | — | -2.840 RON | 5.492 RON | — | 2.892 RON | -2.600 RON | — |
| 2021 | 6.388 RON | 3.867 RON | 413 RON | — | 5.744 RON | 5.331 RON | — |
| 2020 | 1.260 RON | -2.030 RON | 423 RON | — | 1.887 RON | 1.464 RON | — |
| 2019 | 5.531 RON | 3.294 RON | 374 RON | — | 3.868 RON | 3.494 RON | — |
| 16.130 RON |
| 3.122 RON |
| 26.298 RON |
| — |
| 6.388 RON |
| 1.260 RON |
| 5.531 RON |
| Venituri totale | 16.130 RON | 3.122 RON | 26.298 RON | 0 RON | 6.388 RON | 1.260 RON | 5.531 RON |
| Cheltuieli totale | 12.371 RON | 8.063 RON | 30.806 RON | 2.840 RON | 2.334 RON | 3.254 RON | 2.071 RON |
| Profit brut | 3.759 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.054 RON | 0 RON | 3.460 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 4.941 RON | 4.508 RON | 2.840 RON | 0 RON | 1.994 RON | 0 RON |
| Profit net | 3.530 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.867 RON | 0 RON | 3.294 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 4.941 RON | 4.508 RON | 2.840 RON | 0 RON | 2.030 RON | 0 RON |
| Active circulante | 6.217 RON | 2.424 RON | 1.326 RON | 2.892 RON | 5.744 RON | 1.887 RON | 3.868 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | 265 RON | — |
| Creante | 48 RON | 1.866 RON | 124 RON | 7 RON | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 6.169 RON | 558 RON | 1.202 RON | 2.885 RON | 5.744 RON | 1.622 RON | 3.868 RON |
| Datorii totale | 14.737 RON | 14.473 RON | 8.434 RON | 5.492 RON | 413 RON | 423 RON | 374 RON |
| Capitaluri proprii | -8.520 RON | -12.049 RON | -7.108 RON | -2.600 RON | 5.331 RON | 1.464 RON | 3.494 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.