ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 6 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorfostă | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 882.370 RON | 57.238 RON | 34.513 RON | 70.688 RON | 344.468 RON | 380.622 RON | 4 |
| 2022 | 567.029 RON | 211.681 RON | 51.016 RON | 46 RON | 376.713 RON | 323.384 RON | 1 |
| 2020 | 209.303 RON | -19.430 RON | 39.814 RON | 100 RON | 40.422 RON | 708 RON | 1 |
| 2019 | 66.671 RON | 19.938 RON | 3.265 RON | 126 RON | 23.277 RON | 20.138 RON | 1 |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 882.370 RON | 567.029 RON | 209.303 RON | 66.671 RON |
| Venituri totale | 885.157 RON | 567.029 RON | 210.587 RON | 68.821 RON |
| Cheltuieli totale | 820.419 RON | 350.529 RON | 228.016 RON | 48.195 RON |
| Profit brut | 64.738 RON | 216.500 RON | 0 RON | 20.626 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 17.429 RON | 0 RON |
| Profit net | 57.238 RON | 211.681 RON | 0 RON | 19.938 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 19.430 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 70.688 RON | 46 RON | 100 RON | 126 RON |
| Active circulante | 344.468 RON | 376.713 RON | 40.422 RON | 23.277 RON |
| Stocuri | 1.093 RON | 590 RON | 590 RON | — |
| Creante | -624 RON | -515 RON | 6.724 RON | 4.100 RON |
| Casa si conturi la banci | 343.999 RON | 376.638 RON | 33.108 RON | 19.177 RON |
| Cheltuieli in avans | -21 RON | -2.359 RON | — | — |
| Datorii totale | 34.513 RON | 51.016 RON | 39.814 RON | 3.265 RON |
| Capitaluri proprii | 380.622 RON | 323.384 RON | 708 RON | 20.138 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 1 | 1 | 1 |