ONRC
ONRC
ANAF · anul 2023
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
În baza art. 406 alin. 1-4 C.proc.civ., ia act de renunţarea reclamantei ADMINISTRAŢIA JUDEŢEANĂ A FINANŢELOR PUBLICE GIURGIU la judecarea cererii de chemare în judecată înregistrată pe rolul Tribunalului Giurgiu sub nr. 519/122/2024, având ca obiect anularea încheierii nr. 1757/28.12.2024, emisă de către Oficiul Registrului Comerţului de pe lângă Tribunalul Giurgiu. Ia act că nu s-au solicitat cheltuieli de judecată Cu drept de recurs în termen de 30 zile de la comunicare. Pronunţată astăzi, 24.10.2024, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.
pentru a se cita paratii cu copie a cererii de renuntare la judecata cauzei, amana cauza
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 602.642 RON | 264.226 RON | 173.529 RON | 15.445 RON | 422.550 RON | 264.466 RON | 5 |
| 2021 | 833.792 RON | 418.889 RON | 112.769 RON | 31.346 RON | 813.962 RON | 732.539 RON | 7 |
| 2020 | 553.642 RON | 252.974 RON | 74.787 RON | 37.248 RON | 351.189 RON | 313.650 RON | 5 |
| 2019 | 145.091 RON | 100.476 RON | 34.954 RON | 54.007 RON | 81.623 RON | 100.676 RON | 3 |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 602.642 RON | 833.792 RON | 553.642 RON | 145.091 RON |
| Venituri totale | 602.642 RON | 833.792 RON | 553.642 RON | 145.091 RON |
| Cheltuieli totale | 332.691 RON | 406.732 RON | 295.371 RON | 43.164 RON |
| Profit brut | 269.951 RON | 427.060 RON | 258.271 RON | 101.927 RON |
| Profit net | 264.226 RON | 418.889 RON | 252.974 RON | 100.476 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 15.445 RON | 31.346 RON | 37.248 RON | 54.007 RON |
| Active circulante | 422.550 RON | 813.962 RON | 351.189 RON | 81.623 RON |
| Stocuri | — | — | 390 RON | — |
| Creante | 408.600 RON | 55.144 RON | 17.791 RON | 31.562 RON |
| Casa si conturi la banci | 13.950 RON | 758.818 RON | 333.008 RON | 50.061 RON |
| Datorii totale | 173.529 RON | 112.769 RON | 74.787 RON | 34.954 RON |
| Capitaluri proprii | 264.466 RON | 732.539 RON | 313.650 RON | 100.676 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 5 | 7 | 5 | 3 |