| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -17.593 RON | 0 RON | 30.439 RON | 3.563 RON | 34.002 RON | 0 |
| 2023 | 17.164 RON | 6.570 RON | 9.416 RON | 65.226 RON | 18.026 RON |
| Indicator | 2025 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON |
| 73.836 RON |
| 0 |
| 2022 | 98.546 RON | 93.627 RON | 2.528 RON | 0 RON | 156.715 RON | 154.187 RON | 0 |
| 2021 | 0 RON | 648 RON | 0 RON | 0 RON | 60.560 RON | 60.560 RON | 0 |
| 2020 | 0 RON | -223 RON | 1 RON | 0 RON | 59.912 RON | 59.911 RON | 0 |
| 2019 | 64.759 RON | 59.934 RON | 3.540 RON | 122 RON | 63.552 RON | 60.134 RON | — |
| 17.164 RON |
| 98.546 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 64.759 RON |
| Venituri totale | 583 RON | 20.748 RON | 101.455 RON | 1.124 RON | 1.435 RON | 64.959 RON |
| Cheltuieli totale | 18.176 RON | 12.090 RON | 5.599 RON | 476 RON | 1.658 RON | 3.082 RON |
| Profit brut | 0 RON | 8.658 RON | 95.856 RON | 648 RON | 0 RON | 61.877 RON |
| Pierdere bruta | 17.593 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 223 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 6.570 RON | 93.627 RON | 648 RON | 0 RON | 59.934 RON |
| Pierdere neta | 17.593 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 223 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 30.439 RON | 65.226 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 122 RON |
| Active circulante | 3.563 RON | 18.026 RON | 156.715 RON | 60.560 RON | 59.912 RON | 63.552 RON |
| Creante | 298 RON | 239 RON | 160 RON | 0 RON | 0 RON | 7.611 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.265 RON | 17.787 RON | 156.555 RON | 60.560 RON | 59.912 RON | 55.941 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 9.416 RON | 2.528 RON | 0 RON | 1 RON | 3.540 RON |
| Capitaluri proprii | 34.002 RON | 73.836 RON | 154.187 RON | 60.560 RON | 59.911 RON | 60.134 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.