ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 26% |
| persoană | 74% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 445.938 RON | 474.301 RON | 239.885 RON | 0 RON | 108.999 RON | -130.886 RON | 4 |
| 2024 | 413.702 RON | -124.610 RON | 724.895 RON | — | 119.708 RON | -605.187 RON | 4 |
| 2023 | 359.160 RON | -110.700 RON | 608.740 RON | — | 128.113 RON | -480.627 RON | — |
| 2022 | 279.488 RON | -121.370 RON | 509.271 RON | — | 139.344 RON | -369.927 RON | — |
| 2021 | 237.850 RON | -120.625 RON | 346.387 RON | — | 97.830 RON | -248.557 RON | — |
| 2020 | 174.310 RON | -97.881 RON | 196.929 RON | — | 68.997 RON | -127.932 RON | 3 |
| 2019 | 33.693 RON | -30.551 RON | 81.904 RON | 383 RON | 51.470 RON | -30.051 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 445.938 RON | 413.702 RON | 359.160 RON | 279.488 RON | 237.850 RON | 174.310 RON | 33.693 RON |
| Venituri totale | 1.101.541 RON | 413.702 RON | 359.160 RON | 279.488 RON | 237.850 RON | 174.310 RON | 33.693 RON |
| Cheltuieli totale | 597.936 RON | 533.281 RON | 466.269 RON | 398.063 RON | 356.552 RON | 270.448 RON | 63.907 RON |
| Profit brut | 503.605 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 119.579 RON | 107.109 RON | 118.575 RON | 118.702 RON | 96.138 RON | 30.214 RON |
| Profit net | 474.301 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 124.610 RON | 110.700 RON | 121.370 RON | 120.625 RON | 97.881 RON | 30.551 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | — | 383 RON |
| Active circulante | 108.999 RON | 119.708 RON | 128.113 RON | 139.344 RON | 97.830 RON | 68.997 RON | 51.470 RON |
| Stocuri | 96.312 RON | 104.218 RON | 115.347 RON | 127.766 RON | 89.143 RON | 67.258 RON | 48.325 RON |
| Creante | 1.559 RON | 11.998 RON | 11.927 RON | 7.691 RON | 5.407 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 11.128 RON | 3.492 RON | 839 RON | 3.887 RON | 3.280 RON | 1.739 RON | 3.145 RON |
| Datorii totale | 239.885 RON | 724.895 RON | 608.740 RON | 509.271 RON | 346.387 RON | 196.929 RON | 81.904 RON |
| Capitaluri proprii | -130.886 RON | -605.187 RON | -480.627 RON | -369.927 RON | -248.557 RON | -127.932 RON | -30.051 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | — | — | — | 3 | — |