ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite în parte cererea de chemare în judecată. Obligă pârâtul la plata către reclamant a sumei de 355,64 lei, reprezentând debit principal, la plata penalită?ilor de întârziere în cuantum de 45,97 lei şi la plata penalită?ilor de întârziere, în cuantum de 0,5%/zi de întârziere, aferente debitului principal, de la data scadentă indicată în ultima factură emisă şi până la data plăţii efective. Respinge în rest cererea de chemare în judecată, ca neîntemeiată. Obligă pârâtul la plata către reclamant a sumei de 50 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată. Executorie de drept. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei astăzi, 12.05.2026.
Amână pronunţarea la data de 12.05.2026, pentru când părţile vor lua la cunoştinţă de soluţie prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 05.05.2026.
Ia act de renunţarea la judecată. Cu drept de recurs în termen de 30 zile de la comunicare, care se depune la Judecătoria Sector 1 Bucureşti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi 13.03.2024.
Amână pronunţarea în cauză la data de 12.06.2024. Pronunţată in sedinta publica, astazi, 28.05.2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.303.574 RON | 312.317 RON | 722.776 RON | 605.846 RON | 1.149.798 RON | 1.067.558 RON | 9 |
| 2024 | 6.005.128 RON | 306.106 RON | 488.154 RON | 914.263 RON | 916.654 RON | 1.356.775 RON | 10 |
| 2023 | 6.603.443 RON | 1.876.589 RON | 957.817 RON | 950.443 RON | 1.807.360 RON | 1.876.789 RON | 12 |
| 2022 | 2.720.235 RON | 785.845 RON | 250.682 RON | 499.882 RON | 739.925 RON | 1.032.687 RON | 5 |
| 2021 | 621.937 RON | 249.219 RON | 34.578 RON | — | 261.270 RON | 246.842 RON | 2 |
| 2020 | 2.256 RON | -2.518 RON | 21.959 RON | — | 19.581 RON | -2.378 RON | 1 |
| 2019 | — | -60 RON | 100 RON | — | 240 RON | 140 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.303.574 RON | 6.005.128 RON | 6.603.443 RON | 2.720.235 RON | 621.937 RON | 2.256 RON | — |
| Venituri totale | 3.304.412 RON | 6.091.308 RON | 6.625.280 RON | 2.740.250 RON | 621.944 RON | 2.256 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 2.910.862 RON | 5.699.907 RON | 4.683.758 RON | 1.929.806 RON | 366.699 RON | 4.706 RON | 60 RON |
| Profit brut | 393.550 RON | 391.401 RON | 1.941.522 RON | 810.444 RON | 255.245 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.450 RON | 60 RON |
| Profit net | 312.317 RON | 306.106 RON | 1.876.589 RON | 785.845 RON | 249.219 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.518 RON | 60 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 605.846 RON | 914.263 RON | 950.443 RON | 499.882 RON | — | — | — |
| Active circulante | 1.149.798 RON | 916.654 RON | 1.807.360 RON | 739.925 RON | 261.270 RON | 19.581 RON | 240 RON |
| Stocuri | 231.669 RON | 174.168 RON | 169.267 RON | 42.798 RON | 10.807 RON | 19.363 RON | — |
| Creante | 740.621 RON | 505.075 RON | 1.293.654 RON | 518.026 RON | 50.213 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 177.508 RON | 237.411 RON | 344.439 RON | 179.101 RON | 200.250 RON | 218 RON | 240 RON |
| Cheltuieli in avans | 34.690 RON | 14.012 RON | 76.803 RON | 43.562 RON | 20.150 RON | — | — |
| Datorii totale | 722.776 RON | 488.154 RON | 957.817 RON | 250.682 RON | 34.578 RON | 21.959 RON | 100 RON |
| Capitaluri proprii | 1.067.558 RON | 1.356.775 RON | 1.876.789 RON | 1.032.687 RON | 246.842 RON | -2.378 RON | 140 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 9 | 10 | 12 | 5 | 2 | 1 | — |
29 de contracte atribuite, in valoare de 4.885.909 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 4.674.682 lei.
Achizitii directe
23 de contracte
4.674.659 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
6 contracte
211.250 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 08:58).