Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 602.170 RON | 148.364 RON | 136.395 RON | 68.727 RON | 264.115 RON | 196.447 RON | 2 |
| 2024 | 298.720 RON | 47.519 RON | 139.121 RON | 116.242 RON | 70.961 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 48.082 RON |
| 1 |
| 2023 | 257.421 RON | 71.966 RON | 127.480 RON | 117.493 RON | 327.083 RON | 317.096 RON | 1 |
| 2022 | 139.150 RON | 70.898 RON | 7.824 RON | — | 252.954 RON | 245.130 RON | — |
| 2021 | 166.210 RON | 94.886 RON | 4.401 RON | — | 178.633 RON | 174.232 RON | — |
| 2020 | 127.935 RON | 65.629 RON | 8.578 RON | — | 87.924 RON | 79.346 RON | — |
| 2019 | 27.974 RON | 13.517 RON | 14.591 RON | — | 28.308 RON | 13.717 RON | — |
| 602.170 RON |
| 298.720 RON |
| 257.421 RON |
| 139.150 RON |
| 166.210 RON |
| 127.935 RON |
| 27.974 RON |
| Venituri totale | 602.541 RON | 298.781 RON | 257.421 RON | 139.150 RON | 166.210 RON | 127.941 RON | 27.974 RON |
| Cheltuieli totale | 441.897 RON | 247.006 RON | 174.126 RON | 65.412 RON | 67.170 RON | 58.474 RON | 13.618 RON |
| Profit brut | 160.644 RON | 51.775 RON | 83.295 RON | 73.738 RON | 99.040 RON | 69.467 RON | 14.356 RON |
| Profit net | 148.364 RON | 47.519 RON | 71.966 RON | 70.898 RON | 94.886 RON | 65.629 RON | 13.517 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 68.727 RON | 116.242 RON | 117.493 RON | — | — | — | — |
| Active circulante | 264.115 RON | 70.961 RON | 327.083 RON | 252.954 RON | 178.633 RON | 87.924 RON | 28.308 RON |
| Stocuri | 83 RON | 3.679 RON | 479 RON | 79 RON | — | — | — |
| Creante | 183.485 RON | 38.382 RON | 272.271 RON | 21.740 RON | 21.820 RON | 22.020 RON | 27.974 RON |
| Casa si conturi la banci | 80.547 RON | 28.900 RON | 54.333 RON | 231.135 RON | 156.813 RON | 65.904 RON | 334 RON |
| Datorii totale | 136.395 RON | 139.121 RON | 127.480 RON | 7.824 RON | 4.401 RON | 8.578 RON | 14.591 RON |
| Capitaluri proprii | 196.447 RON | 48.082 RON | 317.096 RON | 245.130 RON | 174.232 RON | 79.346 RON | 13.717 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 1 | 1 | — | — | — | — |
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.