VERVO INVEST S.R.L.
- J40/14079/2019BUCURESTIdin 21.10.2019
- J2020004944234ILFOVdin 21.10.2020in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 224.353 RON | 10.899 RON | 19.121 RON | 8.006 RON | 69.274 RON | 58.159 RON | 0 |
| 2024 | 462.343 RON | 33.456 RON | 27.214 RON | 11.556 RON | 62.918 RON | 47.260 RON | — |
| 2023 | 227.692 RON | 16.135 RON | 43.660 RON | 9.203 RON | 48.261 RON | 13.804 RON | — |
| 2022 | 86.292 RON | 12.533 RON | 29.426 RON | 128 RON | 26.966 RON | -2.332 RON | — |
| 2021 | 15.891 RON | -4.832 RON | 24.712 RON | 231 RON | 9.616 RON | -14.865 RON | — |
| 2020 | 5.760 RON | -5.109 RON | 13.441 RON | — | 3.408 RON | -10.033 RON | — |
| 2019 | 1.226 RON | -5.124 RON | 5.566 RON | — | 642 RON | -4.924 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 224.353 RON | 462.343 RON | 227.692 RON | 86.292 RON | 15.891 RON | 5.760 RON | 1.226 RON |
| Venituri totale | 228.897 RON | 463.468 RON | 228.586 RON | 86.832 RON | 15.891 RON | 5.760 RON | 1.226 RON |
| Cheltuieli totale | 213.991 RON | 422.847 RON | 208.907 RON | 71.838 RON | 20.321 RON | 10.710 RON | 6.313 RON |
| Profit brut | 14.906 RON | 40.621 RON | 19.679 RON | 14.994 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.430 RON | 4.950 RON | 5.087 RON |
| Profit net | 10.899 RON | 33.456 RON | 16.135 RON | 12.533 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.832 RON | 5.109 RON | 5.124 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 8.006 RON | 11.556 RON | 9.203 RON | 128 RON | 231 RON | — | — |
| Active circulante | 69.274 RON | 62.918 RON | 48.261 RON | 26.966 RON | 9.616 RON | 3.408 RON | 642 RON |
| Stocuri | 13.240 RON | 10.727 RON | 11.410 RON | 8.669 RON | 1.440 RON | 254 RON | 173 RON |
| Creante | 44.181 RON | 12.278 RON | 8.802 RON | 15.101 RON | 7.693 RON | 228 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 11.853 RON | 39.913 RON | 28.049 RON | 3.196 RON | 483 RON | 2.926 RON | 469 RON |
| Datorii totale | 19.121 RON | 27.214 RON | 43.660 RON | 29.426 RON | 24.712 RON | 13.441 RON | 5.566 RON |
| Capitaluri proprii | 58.159 RON | 47.260 RON | 13.804 RON | -2.332 RON | -14.865 RON | -10.033 RON | -4.924 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |