Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2024 | — | 5.184 RON | 23.608 RON | 9.719 RON | 1.803 RON | -21.274 RON | — |
| 2023 | — | -2.707 RON | 23.608 RON | 12.427 RON | -15.276 RON | -26.457 RON | — |
| 2022 | — | -2.707 RON | 23.608 RON | 15.134 RON | -15.276 RON | -23.750 RON | — |
| 2021 | 2.280 RON | -38.087 RON | 23.609 RON | 17.842 RON | -15.276 RON | -21.043 RON | 1 |
| 2020 | 13.920 RON | 16.844 RON | 10.581 RON | 20.549 RON | 7.076 RON | 17.044 RON | 2 |
| 2019 | — | 0 RON | 0 RON | 532 RON | -532 RON | 0 RON | — |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | 2.280 RON | 13.920 RON | — |
| Venituri totale | 7.891 RON | 0 RON | 0 RON | 2.280 RON | 107.999 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 2.707 RON | 2.707 RON | 2.707 RON | 40.360 RON | 91.024 RON | — |
| Profit brut | 5.184 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 16.975 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 2.707 RON | 2.707 RON | 38.080 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 5.184 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 16.844 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 2.707 RON | 2.707 RON | 38.087 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 9.719 RON | 12.427 RON | 15.134 RON | 17.842 RON | 20.549 RON | 532 RON |
| Active circulante | 1.803 RON | -15.276 RON | -15.276 RON | -15.276 RON | 7.076 RON | -532 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | 792 RON | — |
| Creante | — | -17.079 RON | -17.079 RON | -17.079 RON | -17.079 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 1.803 RON | 1.803 RON | 1.803 RON | 1.803 RON | 23.363 RON | -532 RON |
| Datorii totale | 23.608 RON | 23.608 RON | 23.608 RON | 23.609 RON | 10.581 RON | 0 RON |
| Venituri in avans | 9.188 RON | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -21.274 RON | -26.457 RON | -23.750 RON | -21.043 RON | 17.044 RON | 0 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | 1 | 2 | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.