Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 336.147 RON | 196.566 RON | 6.909 RON | 10.545 RON | 193.170 RON | 196.806 RON | 2 |
| 2024 | 276.214 RON | 155.835 RON | 9.743 RON | 7.769 RON | 158.049 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| 156.075 RON |
| 2 |
| 2023 | 235.253 RON | 165.677 RON | 7.681 RON | 7.198 RON | 212.268 RON | 211.785 RON | 1 |
| 2022 | 188.890 RON | 147.266 RON | 3.314 RON | — | 150.820 RON | 147.506 RON | 1 |
| 2021 | 134.748 RON | 99.138 RON | 2.673 RON | — | 163.687 RON | 161.014 RON | 1 |
| 2020 | 116.015 RON | 82.424 RON | 2.987 RON | — | 85.651 RON | 82.664 RON | 1 |
| 2019 | 11.872 RON | 7.015 RON | 2.788 RON | — | 10.003 RON | 7.215 RON | 1 |
| 336.147 RON |
| 276.214 RON |
| 235.253 RON |
| 188.890 RON |
| 134.748 RON |
| 116.015 RON |
| 11.872 RON |
| Venituri totale | 336.391 RON | 276.214 RON | 235.253 RON | 188.890 RON | 134.748 RON | 116.015 RON | 11.872 RON |
| Cheltuieli totale | 129.934 RON | 112.259 RON | 67.576 RON | 39.774 RON | 34.424 RON | 32.430 RON | 4.738 RON |
| Profit brut | 206.457 RON | 163.955 RON | 167.677 RON | 149.116 RON | 100.324 RON | 83.585 RON | 7.134 RON |
| Profit net | 196.566 RON | 155.835 RON | 165.677 RON | 147.266 RON | 99.138 RON | 82.424 RON | 7.015 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 10.545 RON | 7.769 RON | 7.198 RON | — | — | — | — |
| Active circulante | 193.170 RON | 158.049 RON | 212.268 RON | 150.820 RON | 163.687 RON | 85.651 RON | 10.003 RON |
| Stocuri | 1.230 RON | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 178.138 RON | 109.626 RON | 92.248 RON | 145.411 RON | 70.216 RON | 73.204 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 13.802 RON | 48.423 RON | 120.020 RON | 5.409 RON | 93.471 RON | 12.447 RON | 10.003 RON |
| Datorii totale | 6.909 RON | 9.743 RON | 7.681 RON | 3.314 RON | 2.673 RON | 2.987 RON | 2.788 RON |
| Capitaluri proprii | 196.806 RON | 156.075 RON | 211.785 RON | 147.506 RON | 161.014 RON | 82.664 RON | 7.215 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator |
| — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.